En Etkili Aşk Duaları Kitabı Satın Al Linkini Burada Paylaşıyoruz!

En Etkili Aşk Duaları Kitabı aşk acısıyla boğuşan, kalbi kara sevdaya tutulmuş kişilerin sevdiğine kavuşabilmesi için Allah’tan nasıl yardım dileyebileceğini anlatan bir kitaptır. Bu kitap sayesinde dua ederek sevdiğinin duygularının sana doğru yönelmesini sağlayabilir, onunla güzel bir ilişkiye başlayabilirsin.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Satın Al” linkine tıklayarak kitabın resmi web sitesine gidip kitabı pdf formatında bilgisayarına indirebilirsin.

İbrahim Esin isimli yazar kitabı yazarken şunları amaçladığını bizzat kendi ağzından söylüyor:

“Platonik aşka tutulmuş, sevdiği kişiyi uzaktan seyretmekten öteye gidememiş, sevgilisi tarafından terk edilmiş ya da kocası tarafından aldatılmış o kadar çok kişiyle karşılaştım ki bu konuda bir şeyler yapmam gerektiğine karar verdim.

Yıllardır üzerine araştırmalar yaptığım ve denediğim aşk dualarını insanlara öğreterek Allah ile aralarındaki bağı kuvvetlendirmelerine yardımcı olmak ve böylece Allah’ın rızasını alarak nasıl güzel bir aşk yaşayabileceklerini insanlara öğretmek istedim.

Onlarca kitaptan derlediğim aşk dualarının işe yaradığına defalarca şahit oldum. Birçok insan bu dualar sayesinde huzurlu bir kalbe, mutlu bir aşka kavuştu.

Şunu da dürüstçe söylemeliyim ki, bu dualar her zaman işe yaramıyor. Çünkü birinin dileğinin gerçekleşmesi, hayatının güzel bir aşkla çiçeklenmesi tamamen Allah’ın elindedir. Kalbi gerçekten temiz, sevdiği kişiyi canı gönülden isteyen imanlı kişiler bu dualardan çokça fayda gördü.

Ama bazen bazı şeyler insanoğlunu aşabiliyor. O nedenle burada amacımız insanları kandırmak değil, insanlara yardımcı olacak bir kaynak yaratmak. %100 işe yarayacak diye bir kural yok.

İşe yarayıp yaramayacağını ancak deneyerek anlayabilirsin.”

ask-dualari-kitabi-ise-yariyormu

En Etkili Aşk Duaları Gerçekten İşe Yarıyor mu? (Bizim Yorumumuz)

Şimdi kitapla ilgili şahsi fikirlerimi seninle paylaşmak istiyorum. İbrahim Esin’in ağzından çıkan cümlelere de dikkat ettiysen aşk dualarını onlarca farklı kitabı bir araya getirerek derlediğini ve çok büyük emekler sonucunda yazıldığını az çok anlamışsındır.

Yazar zaten duaların %100 işe yaramadığını söylemiş.

Bana göre de dualar kesin işe yarar diye bir kural yok. Bazı insanın imanı kuvvetlidir, Allah ile arası iyidir işe yarar bazısı kötü kalplidir yaramaz.

Bazısı sevdiğiyle masum bir ilişki yaşamak istiyordur işe yarar, bazısında art niyetler vardır, işe yaramaz.

Bu demek değil ki imanlı olduğun zaman dualar işe yarar…

Allah kimin dileğini gerçekleştirmek isterse onunkini gerçekleştirir. Her zengin çok mu imanlı? Ya da her güzel ilişkiye sahip insan çok mu iyi niyetli?

“Allah, ol der ve olur.”

“Dilediğine verir, dilediğine vermez.”

O nedenle en etkili aşk duaları kitabını okurken kesin işe yarayacak mantığıyla okuman seni hayal kırıklığına uğratabilir.

Bunun yerine OKUMANI TAVSİYE ETTİĞİM güzel bir aşk duaları kitabı olarak düşünmeli ve normal bir duayı okuyarak Allah’tan ne olmasını bekliyorsan, bu duaları okurken de o derece düşük beklentilere sahip olmanı öneriyorum.

Sen dua et, elinden geleni yap. Gerisini Allah’a havale et.

Allah’a havale edilen işler her zaman emin ellerdedir. Bunu asla unutma.

En Etkili Aşk Duaları Kitabını Okumak İstiyor musun?

Cevabın EVET ise, yapman gereken şey kitabı cüzi bir ücret karşılığında satın alarak bilgisayarına indirmek…

Böylece yazarın kitabı yazmak için harcadığı emeğe saygı duymuş ve emeği karşılığında yazara ufak da olsa bir katkıda bulunmuş olursun.

En Etkili Aşk Duaları Kitabı Satın Al linkine tıkla ve kitabı bilgisayarına indir. Umarım kitaptan memnun kalırsın… Başarı hikayelerini bizimle paylaşmayı unutma.

Allah’ın yardımları üzerine olsun…