Erkeği Etkilemek İçin Ne Yapmalıyım?

“Erkeği etkilemek için ne yapmalıyım?” sorusuna verilecek tek bir cevap asla yeterli olmayacaktır. Bu soruya verilecek bir sürü cevap var. Tek bir şey yaparak hiçbir zaman erkekleri etkileyemezsin. Erkeği etkilemek için birçok şeyi bir arada yapmalısın. Neden?

Erkeği etkileme süreci uzun süreli çabalar gerektirir. Sevdiğin adamın kalbini her açıdan kazanmaya çalışmalısın. Eğer seni sadece fiziksel olarak beğenirse onun için tek gecelik bir macera olmaktan öteye gidemezsin. Eğer duygusal olarak tatmin olur fakat fiziksel olarak seni beğenmezse, senin sevgilin olur. Fakat başka kadınlarla yatar.

Sevdiğin Erkeği Etkilemek İçin Gerekli Olan Şey Ne?

Sevdiğin erkeği etkilemek için onu hem duygusal olarak hem de fiziksel olarak tatmin etmelisin. Yani hem fiziki görünüşüne dikkat edeceksin hem de erkeğini elde etmek için onun duygularını ele geçireceksin.

Fiziksel güzelliğin için yapman gereken şeyler oldukça basit:

  • Spor salonuna yazıl!
  • Kozmetik ürünleri kullan!
  • Güzel kok!
  • Beslenmene dikkat et!

Erkeği Duygusal Olarak Nasıl Tatmin Edersin?

erkeği duygusal olarak nasıl tatmin ederimHoşlandığın erkeği etkilemek için onun kalbinin senin için atmasını sağlamalısın. Bu nasıl yapılır biliyor musun? Onun içinde oluşan birçok duygunun seninle özdeşleşmesini sağla. Onun çeşitli duygular hissederken seni hatırlaması çok önemlidir.

İnsan duygusal bir varlıktır. Düşünsene gün içinde onlarca farklı duygu durumuna girmiyor muyuz? Mutluluk, hüzün, heyecan, şehvet, korku, acıma, romantizm ve bunun gibi bir sürü duygu durumuna daha…

Erkeğinle beraberken ona bir sürü duygu yaşatmalısın. Erkeğinin seninle beraberken sadece mutluluk duygusu hissetmesi yetmez. Sadece şehvet duygusunu ya da heyecan duygusunu hissetmesi de sana gerçek manada aşık olabilmesi için yeterli değildir.Ona bu duyguların hepsini yaşatmalısın.

Erkeğe Çeşitli Duygular Hissettirmek İçin Yapman Gerekenler

Diyelim ki yarın buluşacaksınız. O zaman onunla gidebileceğiniz romantik bir kafe belirle ve ona romantizm duygusunu fazlasıyla yaşat. Sakin, hafif romantik bir kafede ona sevgi sözcükleri söylemen, onun gururunu okşaman içindeki romantizm ve mutluluk duygularını harekete geçirmen anlamına gelir.

Kafeden çıkmadan önce tuvalete gidiyorum bahanesi ile erkek arkadaşının yanından ayrıl ve hesabı gizlice öde. Döndüğünde şöyle söyle:

“Hadi kalkıyoruz! Hesabı ödemeden kaçacağız!” Kolundan tut ve onu dışarı doğru sürükle. Hatta ona biraz kız. Söylediğine uymasını söyle.

Kafeden çıkana kadar hesabı ödemeden kaçmaya çalıştığınızı sansın. Dışarı çıkınca ona gerçeği söyle. Şaka yaptığını anlat ve gül.

Sen bunları yaparken erkeğine bir sürü farklı duygu hissettirmiş olacaksın. Heyecan, korku, suçluluk, pişmanlık ve daha birçok duygu…

Seninle beraber farklı farklı duygular yaşaması, tüm duygularını ele geçirmen anlamına gelir. Erkeğine farklı duygular yaşat ve onu etkile!

Erkeği Etkilemek Konusunda Kitap Tavsiyeleri

Erkeği etkilemek ve erkekleri anlamak için uygulayabileceğin çok etkili bir tekniği seninle paylaştım. İlerleyen zamanlarda düzenli olarak etkileme teknikleri paylaşmaya devam edeceğim. Fakat sevdiğin erkeği etkileme sürecinde yapman gerekenleri hızlı bir şekilde öğrenmek istiyorsan birkaç kitap tavsiye edebilirim.

Kocanla aşkınızı yeniden alevlendirmek, eski sevgilini geri döndürmek ve sevdiğin erkeği etkilemek için 3 tane kitap tavsiye edeceğim:

1) Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Kitabı

2) Kocanın Kalbine Gir Kitabı

3) Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı Kitabı

Dördüncü tavsiyem: “Yürüyen Özgüven”

Özgüvenli bir kadın olmak, istediğin erkeği özgüveninle etkilemek istiyorsan bu kitap tam sana göre. Bilinçaltını özgüvenli olmaya programlayabilir, bambaşka birine dönüşebilirsin. Hadi Başlayalım!

Beşinci tavsiyem: “Güzellik İksiri”

Güzellik iksiri kitabının içinde yüz geliştirme egzersizleri yer alıyor. Bu egzersizler sayesinde hayatında büyük bir devrim yaratabilirsin. Yüzünü değiştir, hayatını değiştir! İncele

Erkeği etkilemek ve anlamak için kendini her alanda geliştirmeye başlamalısın. Hem fiziksel güzelliğine dikkat etmeli hem de onu duygusal olarak nasıl tatmin edebileceğini öğrenmelisin. Yazılarımı ve tavsiye ettiğim kitapları okuyarak hayatında yeni bir pence açabilirsin. O pencereden sevdiğin erkeğin ve güzel kalpli insanların girmesi dileğiyle…

Benzer Konular: