Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları Nelerdir?

Erkeği kendine aşık etmenin yolları içinde en kolay olanı samimiyetle erkeği etkilemektir. Ona karşı o kadar samimi, o kadar içten, o kadar güler yüzlü olacaksın ki, sırf yaşam enerjin bile onu etkilemeye yetecek.

Erkeklerin çoğu hayatın ne kadar zor, ne kadar sıkıcı olduğundan, çevresinde ne kadar çok iki yüzlü insan bulunduğundan, kimseye güvenemediğinden yakınıp durmaktadır. Eğer sen enerjinle ona mutluluk ve neşe verebilir, samimiyetinle insanlara daha olumlu açıdan bakmasını sağlayabilir, hayatını daha renkli bir hale getirebilirsen, inan bana senden ne kadar hızlı etkilendiğine sen bile şaşıracaksın.

Enerji ve samimiyet 1 numaralı kuraldır.

Aşık Olduğumuz Erkeğe Karşı Nasıl Samimi Oluruz?

Bir erkeğe karşı samimi olduğunu göstermenin en iyi yolu onun yanında rahat davranmaktır. Kız arkadaşlarının yanında nasıl rahat davranıyorsan onun yanında da o şekilde davran. Kendini kasarsan; cümlelerini özenle seçmeye çalışır, hanım kız olmaya çalışırsan seni samimiyetsiz bulacaktır.

Bu nedenle rahatlık samimiyet kurmak için çok önemlidir.

Gülümsemen o kadar samimi olacak ki sadece yanaklarınla gülmeyeceksin,  aynı zamanda gözlerin bile gülecek. Sevdiğin adam içindeki samimi enerjiyi gözlerine baktığında hissedecek.

Sakın bakışlarla ne alakası var deme. Bakışların etkileme sürecinde çok önemli bir yeri vardır. Bakışlar kalbin aynasıdır. Bir insan kendini yorgun hissediyorsa bunu gözlerine bakarak kolayca anlayabilirsin. Ya da bir insan mutluysa gözlerine baktığın zaman bunu kolayca hissedebilirsin.

İnsanların beden dili okuma mekanizmaları vardır. Mesela bir bebeğin susadığını nasıl anlarız. Bebek konuşabilir mi? Hayır.

Ağlamasından anlarız, hareketlerinden anlarız, bakışlarından anlarız.

Bize bahşedilmiş çok güçlü bir beden dili okuma mekanizması mevcut. Bu nedenle sevdiğin adamın kalbini fethetmek istiyorsan ona olumlu beden dili sinyalleri göndermelisin. Gözlerine baktığında hayat enerjisinin arttığını hissetmeli.

Sanki kimse ona senden daha fazla değer vermiyormuş gibi hissetmeli. Ancak bu şekilde ona içindeki samimiyeti hissettirebilirsin.

Artık Erkeğinin Yanında Kasılmayı Bırak ve Rahatla!onu-elde-et-incele

Yukarıda verdiğimiz etkileme taktiklerinin çok daha fazlasını hatta yüzlercesini öğrenmek istersen sana harika bir kitap önerebilirim. Bu kitapları okuyarak erkeği kendine aşık etme yolları konusunda kendini çok daha hızlı geliştirebilirsin.

Onu Elde Et PDF kitabını okuyarak kendini erkekleri etkileme konusunda geliştirmeye başlayabilirsin.

Kitabı incelemek için tıkla: Onu Elde Et PDF Kitabı