Erkeği Kendine Bağlamanın En Etkili Yolları

Erkeği kendine bağlamanın yollarını öğrenmek bir kadının hayatına yapabileceği belki de en güzel yatırımdır. Erkekleri kendine bağlamayı bilmeyen kadınların hayatında mutluluğu yakalaması neredeyse imkansızdır.

İlişkiler konusunda başarısız birisi çok zengin olsa ne olur, varlık içinde yaşasa ne olur.

İnsanın tabi ki maddi ihtiyaçları vardır ama önemli olan manevi ihtiyaçlarıdır. Ve bu manevi ihtiyaçlar içinde en önemli olan, güzel bir ilişkiye sahip olmaktır.

Şimdiye kadar hoşlandığın erkekler tarafından pek umursanmamış olabilirsin. İlişkiler yaşayıp, erkeğin ilgisini kaybetmiş ve terk edilmiş de olabilirsin.

Bu problemleri bir daha yaşamamak için erkeği kendine bağlamanın yollarını öğrenmen gerekiyor. Ve burada bu yolların en can alıcı olanlarını öğreneceksin. Hazırsan başlayalım!

 

Erkeği Kendine Bağlamanın En Önemli 3 Sırrı:

 

1) Erkeğin kendini senin yanında rahat hissetmesini sağla!

Erkeği kendine bağlamanın en etkili yollarından birisi, onun senin yanında kendini rahat hissetmesini sağlamaktır. Erkeklerin bir kadının yanında olmayı arzulaması için rahatlık hissi çok çok önemlidir.

Şöyle düşünelim,

Sen bir erkeğin yanına gittin ve onunla sohbet ederken kendini çok kastığını gördün. Sohbet kasıntı bir şekilde devam etti. Rahat bir üslupla konuşamadın. Dolayısıyla kendini iyi ifade edemedin. Ve en önemlisi eğlenemedin.

Bir daha o erkeğin yanına gitmek ister misin?

Diğer yandan kendini her anlamda rahat hissettiğin, en özel konuları bile konuşabildiğin, seni asla yargılamayan, birlikte eğlenceli anlar geçirdiğin bir erkeğin yanına gittiğini düşün.

Sürekli o erkeğin yanında olmak istemez misin?

İşte, bu durumun aynısı erkekler için de geçerli. Ona her zaman kendini rahat hissettir.

 

2) Erkeğin hayatına katkıda bulun!

Bir erkeğin hayatına katkı sağladığın, onun hayatındaki bir noktayı güzelleştirdiğin zaman otomatikman saygısını da kazanırsın.

Bir erkeğin sana saygı duyması, yanında olmak istemesi anlamına gelir. Çünkü insanlar saygı duydukları insanlarla görüşmekten haz alır.

Erkeğin hayatına nasıl bir katkı sağlayabilirsin?

Ona yeni şeyler öğretebilirsin. Mesela uzmanlık alanındaki bir konuda vereceğin farklı bilgiler, kendini geliştirmesi için ona yardımcı olacaktır.

Bilgi paylaşımı arkadaşlıkların ve ilişkilerin gelişmesi için önemlidir.

Hoşlandığın erkeğe güzel bir hobi kazandırabilirsin. Eğer monoton bir hayatı varsa, dans, müzik, spor, tiyatro, sinema gibi hobiler kazandırarak hayatına renk getirebilirsin.

İnsanlar hayatına katkı yapan kişilerin yanında olmak ister. Erkeği bağlamak için onun hayatına yeni şeyler kazandır.

 

3) İlişki içerisinde erkeğin seni mutlu ettiğini hissettir!

Bir erkeğin en büyük hayat amaçlarından biri hoşlandığı kadını mutlu etmektir. Erkek, kadınını mutlu ettiğini hissettiği zaman mutlu olur.

Hem sözlü olarak hem de davranışlarınla erkeğe onun yanında mutlu olduğunu hissettirmen oldukça kolay.

Sözlü olarak mutlu hissettirmek için DİYEBİLECEKLERİN:

“Senin yanında kendimi daha önce hiç hissetmediğim kadar mutlu ve huzurlu hissediyorum. Sen benim huzurumsun. Babamdan sonra hayatımı adayabileceğim tek erkeksin. Seni çok seviyorum erkeğim.”

Bu cümleyi kurduğun zaman ona kendini tam bir erkek gibi hissettirirsin. Egosunu okşarsın, onu mutlu edersin.

Davranışlarınla mutlu etmek için YAPABİLECEKLERİN:

Ona fırsat buldukça sarıl. Sarılmak aranızdaki birbirine ait olma hissiyatını geliştirir. Ayrıca mutluluk hormonu salgılanmasını sağlar. Erkeğin hormonlarını mutluluk için salgılamasını sağlarsın.

Kendini kadın gibi hisset ve erkeğe kendini erkek gibi hissettir. Mesela yolda yürürken erkeğinin koluna gir ona sırnaş.

Sebepsiz yere tut kolundan ve onu öp.

Yemek yemek için bir yere oturduğunuzda siparişini garsona onun iletmesine izin ver. Yani ona erkekliğini hissettir. Güçlü olduğunu hissettir.

Bunları yaptığın zaman ortada erkeği kendine bağlamanı engelleyecek hiçbir sebep kalmaz.

 

Erkekleri bağlamanın yolları konusunda daha fazla şey öğrenmek istersen, sana iki tane kitap tavsiye edebilirim:

1) Erkeklerin Prensesi

2) Onu Elde Tut

Bu iki kitaptan dilediğini okuyarak kendini ilişkiler konusunda geliştirmeye başlayabilirsin. Tekrar görüşene kadar kendine iyi bak…