Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?” sorusu yüz yıllardır tüm kadınlar için merak konusu olmuştur. Kimileri ömürlerinin sonuna kadar bu sorunun cevabını bulamadan ölüp gitmiştir. Kimisi bulduğunu düşünmüş fakat yanılmıştır. Yok mudur bu cevabı bulan?

Maalesef kesin cevabı bulan yok. Ama yaklaşanlar var. Bazı felsefeciler ömürlerini kadın-erkek ilişkileri konusuna adamış ve bu konuda çok önemli veriler elde etmiştir. Uzatmadan konuya girmek istiyorum.

Yapılan çalışmalar sonucunda görülmüş ki; Erkeklerin aşık oldukları, bir ömrü beraber geçirmek istedikleri kadınların bazı ortak özellikleri var.

Bu ortak özellikler erkeklerin şifresini çözmemizde bize büyük ipuçları veriyor.

Da Vinci’nin Şifresi: Erkeklerin Kadınlarda Aradıkları Özellikler Nelerdir?

  • Erkeğini Ödüllendirmek

Bu ne anlama gelmektedir? Seni daha fazla merakta bırakmadan açıklayayım. Erkekler nerede nasıl davranması gerektiğini bilen kadınlardan hoşlanır. Düşün ki sevgilinle buluştun ya da kocan akşam eve geldi. Onu gördüğünde bir de baktın ki elinde çiçek… Hemen ona sıkıca sarılıp onu öpücüklere boğmalısın ve ona unutamayacağı bir gün yaşatmalısın. Sevgi sözcükleriyle, öpücüklerle onun ruhunu okşamalısın. Bu erkeğini baştan çıkarmak için uygulayabileceğin çok güzel bir tekniktir.

Hani biz kadınlar sevgilimiz ya da kocamız bize niye çiçek almıyor diye yakınırız ya. Bunun en büyük sebebi elinde çiçeklerle geldiğinde ona ne kadar mutlu olduğumuzu hissettiremememizdir. Erkek güzel bir jestte bulunduğunda senin ne kadar sevindiğini, o gün ne kadar farklı bir muamele gördüğünü hissetmezse şöyle düşünür: “Bu kıza çiçek aldım ama o bana daha önceden nasıl davranıyorsa öyle davranmaya devam etti. Demek ki çiçek alsam da almasam da bana karşı olan tavırları aynı kalacak. O zaman almama gerek yok!”

Ne demek istediğimi anlıyor musun? Güzel davranışları karşısında erkeğini ödüllendirmelisin. Ödül bağımlılık yaratır. Düşün ki sen sevgilinle buluşacağın zaman ya da evde kocanlayken çok sıradan giyiniyorsun. Bir günlüğüne çok şık bir kıyafet giydin ve erkeğinin sana olan davranışları bir anda inanılmaz derecede değişti. Sana sevgi sözcükleri söylemeye başladı, güzel bir şiir okudu, sımsıkı sevgiyle sarıldı, dudağının kenarına tatlı bir öpücük kondurdu.

Kısacası seni deli gibi sevdiğini hissettirdi. Bunu gördüğün zaman sürekli şık giyinmek istemez misin? Buradaki mantık da aynı. Güzel davranışları için onu ödüllendirirsen sana sürekli güzel davranmak isteyecek ve Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? sorusunun cevabına bir adım daha yaklaşmış olacaksın.

  • Erkeğe Bir Şeyler Yapması İçin Baskı Yapmamak

Erkeğini senin istediğin şekilde davranmaya zorlarsan bir süre sonra senden soğumaya başlayacaktır. Baskılayarak, sert çıkışarak yeri geldiğinde bağırarak sana hediye, çiçek alması, tatlı sevgi sözcükleri söylemesi için onu zorlarsan uzun vadede üzülen tarafın sen olacağını söylemek zorundayım . Üzülmek, sevdiğim beni niye terk etti? diye gecelerce ağlamak ister misin?

Eğer istemiyorsan bunlara kesinlikle dikkat etmelisin. Erkek özgür olmak ister. Başına buyruk yaşamak ister. Aynı zamanda da şefkat ve ilgi ister. Sen ona bunların hepsini birden verirsen sana bağımlı olmaya, sürekli senin yanında olmaya başlar.

  • Erkeğin Yaptığı Yanlış Davranışları Cezalandırmak

Yukarıdaki iki maddede erkeği ödüllendirmekten, ona kendini iyi ve özgür hissettirmekten bahsettik. Peki hep iyi mi davranacağız? Şimdi yeri geldiğinde onu nasıl cezalandıracağımızı anlatacağım. Bu noktada oldukça şaşıracaksın. Çünkü daha önce Erkekler nasıl kadınlardan hoşlanır? sorusuna böyle bir cevap almadığına eminim.

Erkeğine sürekli iyi davranırsan, seni üzen hareketlerini bile onaylar, üzüntünü içine atarsan mutsuzluk duygusu içinde boğulursun. Tam burada ödül-ceza sistemi devreye giriyor. Hani zorla bir şey yaptırmamaktan bahsetmiştik hatırlıyorsun değil mi? İşte onu burada da uygulayacağız.

Diyelim ki sana kırıcı bir söz söyledi. Burada “Bana böyle sözler söylersen giderim bir daha da gelmem!” gibi cümleler söylememelisin. Bunu yapmak yerine “Kırıcı sözler söylemen beni üzüyor. Üzülmemi mi istiyorsun?” gibi bir cümle söyleyerek ona kendini suçlu hissettirebilirsin.Güven bana verebileceğin en büyük ceza budur.

Bağırmak, çağırmak hiç bir işe yaramaz. İlişkiyi zedeler hatta bitirir. Ona ne kadar üzüldüğünü anlatırsan ve bağırmadan çağırmadan, ne kadar kırıldığını davranışlarına yansıtırsan o da yaptığı yanlışın farkına varacak. Sen böyle bir durumda ona karşı olan şefkatini, ilgini kesintiye uğratırsan senin ilgine ne kadar muhtaç olduğunu anlamaya başlayacak.

Yani bunları ağır cümlelerle söylemek yerine davranışlarınla anlatacaksın çünkü söze dökmeye gerek yok. Sevgi ve kızgınlığı karşıdakine en iyi hissettirecek şey sözlerin değil davranışlarındır. Erkeğinin tatlı davranışlarını ödüllendir. Kırıcı davranışlarını cezalandır. Bu davranışlar erkekleri baştan çıkarma konusunda sana oldukça kolaylık sağlayacak.

Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Kitap Tavsiyesi

Şimdiye kadar kadın-erkek ilişkileri konusunda bildiğin bir çok şey yanlış olabilir. Henüz mutlu bir ilişki kuramadıysan erkeklere

suç atmak yerine kendini de sorgulamaya başlamalısın. Erkeğini kendine bağlamak bir sanattır.

Bu sanatın içindeki Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? bölümünü burada anlattık fakat daha öğrenmen gereken onlarca bölüm var. Yeri geldikçe bunları seninle paylaşacağım. Ama daha hızlı bir şekilde öğrenmek istersen sana tavsiye edebileceğim, bi çok hem cinsimin de güzel geri dönüşler yaptığı bir kaç kitap var.

Eski erkek arkadaşını geri kazanmak, kocanın kalbini kazanmak ve erkekleri etkilemek İçin:

1)  Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı

2) Eski Sevgiliyi Geri Döndürmenin Garantili Yolları

3) Kocanın Kalbine Gir

4) Yürüyen Özgüven

5) Güzellik İksiri

Bunları incelemeni tavsiye ediyorum. Beni takip ettiğin ve yazılarımı okuduğun için teşekkür ederim…

Benzer Konular: