Erkekler Yatakta Ne İster 3 Etkili Taktik

“Erkekler yatakta ne ister” diye merak eden bir kadın düşününce şu sonuçlara varıyor:

  • Erkeği oral seks mutlu eder.
  • Erkeği fantezi kıyafet görmek mutlu eder.
  • Erkek yatakta çok pozisyon sever.

Evet bunların hepsi doğru, fakat konu bunlarla sınırlı değil. Bunlar erkeği yatakta mutlu eden şeylerden sadece birkaç tanesi. Esas can alıcı noktalar ise büyük ihtimalle aklının ucuna bile gelmiyor. Kadınlar erkekleri tam olarak tanımadıkları için olaya kendi bakış açılarından bakıyorlar.

Duruma biraz da erkek bakış açısıyla bakalım.

Siz bir erkek olsaydınız partnerinizin yatakta neler yapmasını isterdiniz?

Bence siz hiç bu konuya kafa patlatmayın. Ben direk olarak erkekler yatakta ne ister, açıklayayım.

Erkeği Yatakta Mutlu Etmenin Sırları Nelerdir?

 

1) Tutkulu ve Heyecanlı Ol!

Bu iki duygu erkeği yatakta harekete geçirmek için neredeyse kilit noktasıdır. Erkekler heyecan hissetmek ister, yatakta tutkulu bir kadın ister. Tutku demek, aşk demektir. Erkekler aşık olabilecekleri, tutkuyla sevişebilecekleri bir kadın arıyor.

Yatakta un çuvalı gibi yatan bir kadın değil. Yatakta bütün yükü erkeğin üzerine bırakmamalısınız. Ne kadar tutkulu olduğunuzu göstermek için yeri geldiğinde erkeği yatağa sırt üstü yatırıp yapmanız gerekeni yapmalısınız.

 

2) Fantezi Dünyanızı Harekete Geçir!

Bazı kadınlar fantezi kurma olayına sapıklık olarak bakıyor. Bir kere bu düşünce yapısı sende de varsa, bir an önce bu düşünceyi kafandan at. Fantezi kurmak yatak hayatına en çok canlılık katan olaydır. Yeri geldiğinde erkeğinin sekreteri, yeri geldiğinde polis kadın, yeri geldiğinde bir geyşa olmayı bil. Erkeğini fantezilerinle şaşırt. Konuşmalarınla erkeğini bu fantezilere dahil et.

Önceden marketten sıvı halde bulunan çikolatalardan alarak yatağın yanına yerleştir. Sevişme başlamaya yakın çikolatayı oradan al ve erkeğinin üzerine dök. Sonra onu yalamaya başla.

5 dakika sonra aynısını sana yapmasını söyle. İnan bana içindeki yaramaz çocuğun ne kadar hızlı açığa çıktığına sen bile şaşıracaksın.

 

3) Yaramaz Bir Kadın Gibi Konuş!

Erkekler seks sırasında kadının konuşmasına bayılır. Ama yaramaz bir şekilde konuşmasına… Ona birazcık seksüel cümleler kur. O an yaptığınız eylemleri, pozisyonları dillendir. Erkeğinin görme, dokunma duyusuna hitap ettiğin kadar işitme duygusuna da hitap et.

Bu şekilde onu yatakta kolayca deliye çevirebilirsin.yataktaki-kralice-incele

Erkekler yatakta ne ister konusunda çok daha fazla taktik öğrenmek istiyorsan Yataktaki Kraliçe kitabını okumanı tavsiye ederim. Bu kitap sayesinde yatakta erkeğini tam anlamıyla doyurabilen bir kadın olacaksın.

Yataktaki kraliçe olman dileğiyle…

Kitabı İndirmek İçin Tıklayın: Yataktaki Kraliçe