Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı Kitabı

Her kadın mükemmel erkeği elde etmek ister. Eğer ki sevdiği kişide hatalar görürse bunları düzelterek onunErkekleri baştan çıkarma yolları mümkün olan en muhteşem şekle bürünmesi için farklı şeyler dener. Fakat ilk başlarda her şeyi çok memnun bir şekilde karşılayan erkek, bir süre geçmesi ile birlikte eski sakinliğini kaybeder.

Öyle bir an gelir ki sizin asla yakıştıramadığınız şeyleri yaparak bu ilişkinin bitmesini ister. Peki, burada ilişkinin bitmesine neden olacak şey neydi? İlişkinin başından beri yapılan hatalar mı yoksa artık bunlara dayanamayan erkeğin tüm bunlara dur demesi mi?

Kadınlar aslında ilişkinin başından itibaren sürekli olarak dizginleri elinde tutmaya çalışır. Bunu yaparken de sürekli olarak sevdiği kişiyi baskı altında tutmayı tercih ederler. Erkekler ilk başlarda bu durumu çok fazla önemsemez.

Bunun nedeni ise sevdiği kadının aslında diğer kadınlara benzemediğini düşünmeleri. Ancak daha sonrasında kadın bu durumu yanlış anlar ve sürekli bir şekilde erkeği eleştirip düzeltmeye çalışır. Halbuki bu durum onu kaçınılmaz sona doğru ilerler. İlişki sona erdikten sonra da kadın erkekleri anlamadığını söyleyerek bu duruma karşı şaşkınlıklarını dile getirirler.

Aslına bakarsanız erkekleri anlamak sizin tahmin ettiğinizden çok daha dolayı. Daha öncesinde eğer ki bu konuda bu konuda bilginiz yoksa ve çevrenizdekiler sizi sürekli bir şekilde yanlış yönlendirirler. Bunun sonrasında da erkeklerden iyice uzaklaşırsınız.

Dikkat etmeniz gereken şey ise bu konuda öncelikli olarak kendinize güvenmeniz ve sonrasında da Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı kitabını okumak. Kitabın ilk sayfasından itibaren okuyacağınız şeylere belki kendiniz de inanamayacaksınız. Çünkü kitabı okumaya başladıktan sonra da görebileceğiniz gibi erkekleri anlamak ve onu kendinize bağlamak son derece basit.

Burada dikkat edilmesi gereken şey, sizin bunu ne kadar istediğiniz. Yani bir erkeği elde ederek kendinize bağlamak adına onun derinlerine inmeniz ve kendinin bile farkına varamadığı konulara dikkat etmeniz gerekecek. Kulağa oldukça karışık gelen bu tanımı gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şey kitabın içerisinde kendine yer buluyor.

Burada yer alan detaylarda genellikle ön plana çıkartılan şey, erkeğin iç dünyasına giriş yapmak. Birçok erkek duygusal yönünü gizlemeye çalışır. Bundan dolayı da siz onları soğuk, katı düşüncelere sahip olan biri gibi görürsünüz. Halbuki gerçek çok farklıdır.

Erkekler sonrasında incinmemek adına duygularını karşı tarafındakilere iletmezler. Dolayısıyla sizin yapmanız gereken şey onun duygularını size açmalarını sağlamak. Erkek ilk başta kendini bu denli rahat ifade etmesi sonrasında rahatsız olsa da kısa süreler içerisinde bu rahatsızlık yerini keyfe bırakacaktır.

Ve böylece artık onun gerçekten kendisi olduğu tek yer sizin yanınız olacak. Böylesi bir durum fit bir vücuttan ya da pahalı kıyafetler içerisindeki kadınlardan çok daha önemlidir.

Bir erkeği elde etmek istiyor ve onu elinizde tutmayı düşünüyorsanız onun için yapmanız gereken tek şey ise beceri. Ki zaten kadınların büyük bir kısmı bu beceriye sahip ancak bunu ne yazık ki yeterince kullanamıyordur. Kitabın içerisinde yer alan taktikler önceleri sizin pek bilmediğiniz şeyleri sizlere sunacak.

İlk başlarda bunları garipseyebileceksiniz ancak daha sonrasında bunların işe yaradığını görmeye başlamanız ile birlikte erkeğiniz üzerindeki hakimiyetiniz de artacak. Böylece daha öncesinde yaşamış olduğunuz sorunlardan dolayı asla keyifli bir şekilde geçebilecek ilişkiniz her zaman sizi zorladı.

Ancak şimdilerde böylesine ilişkiler ile uğraşmak zorunda değilsiniz. Burada bulunan şeyleri öğrendikten sonra artık elde edemeyeceğiniz bir erkek kalmayacak.

Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı kitabını hemen incelemek için tıklayın.