Erkekleri Tavlama Sanatı – Erkeği Kendine Aşık Et

Erkekleri tavlama sanatı yüzyıllardır zeki kadınlar tarafından uygulanan ve başarıyla sonuçlanan taktiklerin bir araya gelmesiyle oluşan bir sanat türüdür. Binlerce kadın bu sanatı uygulayarak hoşlandığı erkeği kendine aşık etmeyi başarmıştır.

Tabi ki geçmişten günümüze dünyanın, kültürlerin değişmesiyle birlikte erkekleri etkilemek için uygulanan taktiklerde de değişimler oldu. Çünkü zamanla erkeklerin düşünceleri, yaşam tarzı, kadında aradığı özellikler de değişim gösterdi.

Ama biz bugün yüzyıllardır değişmeyen en etkili taktikleri anlatacağız. Erkeğin bilinçaltını ele geçirmenizi, gizlice kalbine sızmayı başaracağınız tekniklerden… Hazırsanız başlayalım.

 

Erkekleri Tavlama Sanatının 1. Taktiği: Özsaygın Yüksek Olsun!

Özsaygı=Kendine saygı

İlk kuralımız kendine saygı duymak. Neden mi? Çünkü kendine saygı duymayan bir erkeğe kimse saygı duymaz. Bir erkekle tanıştığın zaman senin kendine ne kadar değer veren bir kadın olduğunu tavırlarından hissetmeli.

Bunu hissederse, inan bana o da sana saygı gösterecek. Bu olay tamamen inançlarla alakalıdır. Yani kendine saygı duymak soyut bir duygudur.

Ama duyguların senin beden dilini, hal ve tavırlarına yansır. Bu nedenle karşındaki erkek de senin olumlu inançlarından istemsiz bir şekilde etkilenir. Bunun için herhangi ekstra bir şey yapmana gerek yok. Ne kadar kolay öyle değil mi? 🙂

 

Erkekleri Tavlama Sanatının 2. Taktiği: Çekici Bir Hayatın Olsun!

Bir erkeğin senden etkilenmesini, hayatına dahil olmak için can atmasını istiyorsan ona bir şeyler sunman gerekir. Eğer güzel hobileri olan, kaliteli arkadaşlara sahip, güzel ortamlara giren ve eğlenceli bir hayat yaşayan bir kadın olursan diğer hemcinslerinden 5 kat öne geçersin.

Hoşlandığın erkeği etkilemen çok daha kolay olur. Neden mi? Çünkü erkek senin çekici hayatını görerek, o hayatın bir parçası olmak ister.

 

Erkekleri Tavlama Sanatının 3. Taktiği: Hayata Karşı Gülümseyen Bir Kadın Ol!

Her insanın hayatında problemler vardır. Tabi ki her erkeğin de kafasını kurcalayan, canını sıkan bir sürü problemi olur. Ne yazık ki çok az insan yaşadığı problemlere gülümseyerek onların üstesinden gelebilir.

Eğer sen yaşadığın problemler ve olumsuzluklar karşısında bile gülümsemeyi elden bırakmayan, çevresine neşe saçan, konuşurken mutluluktan gözleri parıldayan bir kadın olursan karşındaki erkek de bunu hisseder.

Ve bu duygu inan bana bir erkek için dayanılmazdır.

Bir erkek senin içindeki o pozitif duyguyu hissederse ona karşı koyması çok çok zordur.

 

Erkekleri Tavlama Sanatının 4. Taktiği: Konuşurken Gözlerinin İçine Bak!

Hoşlandığın erkek sana bir şeyler anlatırken ya da sen ona bir şeyler anlatırken gözlerine kitlen ve derin derin bak. Bu hem senin ne kadar özgüvenli bir kadın olduğunu gösterecek, hem de erkekle aranızda seksüel bir tansiyon oluşmasını sağlayacak.

Erkeğin aklına yaramaz düşünceler gelecek. Gözlerin etkileme sürecinde çok önemli bir yeri vardır.

Kendinden emin, samimi bakışlar erkeğin içini eritir, onu baştan çıkarır.

 

Erkekleri Tavlama Sanatının 5. Taktiği: Erkeğe Erkek Olduğunu Hissettir!

Çok önemli bir kural var:

Dünya üzerinde kadının ayrı, erkeğin ayrı bir cinsiyet rolü vardır. Erkek güçlü olmak ister, kadın güçlü bir erkeğin omzuna başını dayamak…

Ne kadar karşı çıkarsan çık bu böyle. Erkek kadına yol gösterir, kadın o yolu takip eder ya da etmez. Ama liderliği erkek yapar. Bu erkeğin görevidir.

İşte sen de erkeğin bu rolü yerine getirmesine izin vereceksin. Çok basit bir örnek vereceğim:

Diyelim ki yemek yemek için bir kafeye oturdunuz ve sipariş vereceksiniz. Yemeğini seç ve erkeğe dönüp şunu de:

“Bana bir tane Spagetti Bolonez, bir tane de meyve suyu söyler misin?”

İnan bana bu davranışın o an yanındaki erkeğin inanılmaz hoşuna gidecek. Çünkü senin için bir şey yapmanın, siparişi veren olmanın, kendini güçlü hissetmenin keyfini yaşayacak.

Bırak o söylesin, sen sadece arkana yaslan. 🙂

Şimdilik yazımızı bu 5 taktikle sonlandırıyoruz. İlerleyen zamanlarda başka taktiklerle karşınızda olacağız.

Erkekleri tavlama sanatı kısa zamanda öğrenilecek bir şey değil. Emek lazım, zaman lazım ve en önemlisi bilgi lazım…onu-elde-et-incele

Bu nedenle sana bir kitap tavsiyesinde bulunacağım:

“Onu Elde Et” kitabını okuyarak kendini erkekleri etkileme konusunda geliştirmeye başlayabilirsin. Erkekleri tavlama sanatını en kısa zamanda öğrenmen dileğiyle…

Kitabın resmi sitesine gitmek için tıkla: Onu Elde Et PDF Kitabı