Erkeklerin Prensesi Pdf Kitabı

Bu yazıda erkeklerin ilgi odağı olmanın ve erkekleri kendine hayran bırakmanın sırlarını içerisinde barındıran erkeklerin prensesi pdf kitabı hakkında bilgiler vereceğim. Piyasaya çıkalı çok uzun zaman geçmiş olmamasına rağmen ciddi bir kitleye ulaşabilmiş olan erkeklerin prensesi kitabı; kadınlara, erkeklerin prensesi olabilmeleri için bilmesi ve yapması gerekenleri A’dan Z’ye anlatıyor.

 

Erkeklerin Prensesi Pdf Kitabı Hakkında

Erkeklerin Prensesi; Sida Berberoğlu tarafından yazılmış ve pdf formatında hazırlanmış bir e-kitaptır. Yazar; kadınların cazibelerini en az 10 kat arttırmalarının mümkün olduğunu savunarak bu konuda kadınlarla kendi tabiriyle sihirli bilgiler paylaşıyor.

Erkeklerin zihinlerinin işleyişlerini ve onların zihinlerine işlemenin yollarını kitabında anlatan Sida Berberoğlu, kitabında paylaştığı zihin kontrol teknikleriyle kadınlara erkekleri parmağında oynatabileceklerini vaadediyor.

181 sayfadan oluşan Erkeklerin Prensesi kitabını aldığında yazarın bir diğer kitabı olacak 79 sayfalık Yatağın Prensesi kitabına da ücretsiz sahip olacaksın. Yatağın Prensesi kitabından da bahsedip kaldığımız yerden devam edelim istiyorum.

 

Yatağın Prensesi Pdf Kitabı Hakkında

Erkeği tahrik ve tatmin etmenin tüm inceliklerini içerisinde bulunduran Yatağın Prensesi kitabı; kadınları cinsel konularda tam donanımlı hale getiriyor. Mutlu bir cinsel yaşamın, yatağın prensesi olmanın kapılarının bu kitapla beraber aralandığını belirten yazar; kitabını etkili, daha önce denenmiş ve başarılı olunduğuna şahit olunmuş tekniklerle doldurduğu ve kitabı yazarken kitabın içerisindekileri olabildiğince sade ve direkt bir şekilde aktarmaya özen gösterdiğini söylüyor.

Erkeklerin Prensesi ve Yatağın Prensesi kitapları hakkındaki diğer yazımızı da buraya tıklayarak okuyabilirsin.

 

Erkeklerin Prensesi Pdf Kitabı Okuyucu Yorumları:

Beni beğenenler benimle sevgili olmak isteyen erkekler çoğu zaman olmuştur hayatımda ama hoşlandığım ya da ilgimi çeken erkekleri hayatıma dahil etme konusunda pek başarılı olduğum söylenemezdi ta ki Erkeklerin Prensesi kitabı ile tanışana dek… Bu kitap sayesinde hatalarımın neler olduğunu ve neler yapmam gerektiğini öğrendim. Çok olmadı kitabı bitireli ama kafamda bir şeyler netleşmeye başladı. Hatta kitaptan öğrendiklerim sayesinde fakülteden uzun zamandır dikkati çeken bir çocukla tanıştım şuan da flörtleşiyoruz. 🙂 İyi ki rastlamışım size, iyi ki okumuşum kitabınızı. Teşekkürler Sida Hanım…

Sümeyye K. (20)

Eskişehir

Yatağın Prensesi kitabını okuduktan sonra 15 senelik cinsel hayatımı tamamiyle değiştirme kararı aldım. Şimdi düşünüyorum da Yatağın Prenses’inden önce eşim beni nasıl çekici buluyordu ki? Neyse ki bu kısır döngüden sayenizde kurtulabildim ve hayatın zevkine vardım.

Neriman A.

Gaziantep

 

Erkeklerin Prensesi Pdf Kitabı Satın Al

Yazar Sida Berberoğlu bir diğer kitabı olan Yatağın Prensesi’ni Erkeklerin Prensesi ile birleştirip iki kitabı beraber satışa sunuyor. Tek başına Erkeklerin Prensesi kitabını 150 TL’ye satabileceğini ifade eden yazar iki kitabı beraber 85 TL’ye satışa koyarak hem piyasada daha fazla tanınmak hem de hemcinslerine tabiri caizse bir güzellik yapmak istediğini belirtiyor.

Fakat yazar not olarak şunu da ekliyor; “Bunu kısa süreli bir kampanya gibi değerlendirilebiliriz. Kısa zaman içerisinde Yatağın Prensesi kitabımı 85 TL’den ayrı bir siteden satışa sunacağım. Kısacası bu fırsatı kaçırmayın.”

Kitabı Satın Almak İçin Tıklayın: Erkeklerin Prensesi