Kadın Avcısı Kitabı Oku

Tıpkı senin gibi Kadın Avcısı kitabının varlığından haberdar olan kişiler internette “kadın avcısı kitabı oku” diye arama yapıyor. Bunun en büyük nedeni bir an önce bu kitabı okumaya başlamak istemeleri.

Sen de şu anda bu kitabı okumak istiyor olabilirsin. Belki de kitabı ücretsiz okumanın peşindesin. Ama düşünsene Mike o kitabı yıllarca biriktirdiği tecrübeleriyle, sırf sen hoşlandığın kızı etkileyebilesin diye yazmış.

Bu, Mike’ın emeğine haksızlık olmaz mı?

Yazının sonunda kadın avcısı kitabı oku isminde bir link paylşacağım. Oradan kitabı okumaya başlayabilirsin. Fakat önce Mike’ın hayat hikayesini incelemeni istiyorum.

Mike’ın Hikayesi:

Mike hayatı boyunca Türkiye’de yaşamış birisi. Kendisi hayatını şöyle anlatıyor:

“İstanbul’da doğdum. Şu yaştayım, memleketim şurası muhabbetine girmeyeceğim. Çünkü benim hayatımın başlangıç noktası bunlar değil. Kişisel gelişimle ilgilenmeye başladığım gün. Ne zaman ki diğer insanlardan negatif yönde farklı olduğumu anladım, ne zaman ki ortada bir problemin olduğunu keşfettim. İşte o gün benim hayatım başladı.

Meğer ben o güne kadar yaşamamışım.

Benim en büyük problemim ailem tarafından korkak yetiştirilmiş olmam. Bu da beni insan ilişkileri yönünden zayıf bir kişi haline getirdi. Çünkü eğer şunlardan korkarsan:

  • Ya arkadaşlarım beni sevmezse?
  • Ya başarısız oluduğum zaman ailemin gözünde düşersem?
  • Bir şey yaptığımda ya çevremdeki kişiler bundan rahatsız olursa?
  • Ya hoşlandığım kız beni sevmezse?
  • Ya beni reddederse?

Bu şekilde onlarca şeyden korkarak büyüdüm. Bu korkular, ancak kendine güvenmeyen bir erkekte oluşabilir. Ben onlara en büyük örneklerden biriydim.

Ne zaman ki insanları çok fazla umursadığımı, kendi düşüncelerime değer vermediğimi fark ettim, o gün tüm hayatım baştan aşağıya değişti.

Hayatında kadın yüzü görememiş, özgüvensiz biriyken şimdi kadınları nasıl etkileyebileceğini bilen, kadınlarla güzel birliktelikler yaşamış, her açıdan başarılı bir erkek haline geldim.

Kadın avcısı kitabında da kadınlar konusunda uzun yıllar boyunca edindiğim tecrübeleri aktarıyorum. Kendi hayatımı, bu kitapta okuyucularımla paylaşıyorum. Böyle bir emeğin de tabi ki bir bedeli olmalı!”

Kadın Avcısı Kitabına Sahip Olmak İçin:

Eğer Mike’ın hayat hikayesinden bazı dersler çıkardıysan ve uzun yıllar boyu kazanılan tecrübelerin bir değeri olması gerektiğini düşünüyorsan hemen Kadın Avcısı Kitabı Oku linkine tıkla. 10 dakika içerisinde kitap elinde olacak!

kadın avcısı pdf indir