Kadın Avcısı Kitabı

“Kadın avcısı kitabı” 5 ay önce piyasaya çıktı. Yazarının ismi Mike. Yazar bu kitabı erkeklere kadınları etkilemeyi öğretmek için yazmış. Şimdiye kadar yüzlerce erkek bu kitaptan faydalandı ve kız arkadaş edindi.

Kadın avcısı kitabı aslında bir kadın avcısı olmayı anlatmıyor. Yazar insanları tam da buradan yakalamış. Kadınları avlanacak varlıklar olarak görmek onlara değer vermediğimiz anlamına gelir. Kadınlara değer vermezsen onlar da sana değer vermez.

Kadın avcısı olursan belki birçok kadınla yatar kalkarsın. Tek gecelik ilişki de yaşarsın. Ama hiçbir kadının kalbini fethedemezsin. Çünkü kimse kendisine değer vermeyen birisine kalpten bağlanmaz.

Mike toplum içinde kadınlara değer veren erkeklerin sayısını arttırmak istiyor. Bu nedenle de bu kitabı yazmış.

Kadın Avcısı Kitabının Hikayesi:

Kitabın yazılış hikayesi çok ilginç. Mike şimdiye kadar kadınlar hakkında öğrendiği bilgileri unutmamak ve sürekli tekrar etmek için kendine bir kitap yazmaya karar vermiş. Geceleri kendi kitabını okuyup bilgilerini tazeleyerek uyumak istemiş.

Okuyarak ve tecrübe ederek öğrendiği bilgileri bir hap haline getirmiş ve Kadın Avcısı Kitabı ‘nı yazmış.

Kadın avcısını başkalarıyla paylaşmayı düşünmüyormuş. Fakat çevresindeki insanların ısrarı üzerine kitabı e-kitap formatında dağıtmaya karar vermiş.

Kadın Avcısı Setinin İçeriği:

1) Kadın Avcısı E-kitabı (92 Sayfa)

2) 6 Bölümden Oluşan İnternette Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimi (200 Sayfa)

3) Kızla Konuşulacak İlginç Konular E-kitapçığı

4) Mentalizm E-kitapçığı

5) Özgüven Arttırma Egzersizi E-kitapçığı

6) Estetik Bir Vücuda Sahip Olmak E-kitapçığı

Neden Kadın Avcısı Setine Sahip Olmalısın?kadın avcısı kitabı

Kadın avcısı pdf ve internette kızlarla tanışma, mesajlaşma eğitimi içeren Kadın Avcısı Setine sahip olduğun zaman kadınları etkileme ile ilgili erkeklerin%98 inin bilmediği sırları öğreneceksin. Hoşlandığın kızı kolayca elde edebileceksin. Yeni kızlarla tanışmak senin için çocuk oyuncağı olacak.

Kadın avcısı kitabı ‘nı hemen buradan inceleyebilirsin.

2. Tavsiyem:

Kızlarla nasıl tanışabileceğini bilmiyorsan ve onlara kolayca yaklaşmayı öğrenmek istiyorsan Kızla Tanışma Eğitim Setini okumanı öneriyorum.

3. Tavsiyem:

Özgüven eksikliği probleminden şikayetçiysen de Yürüyen Özgüven setini okuyabilirsin.

Benzer Konular: