Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Belki çıkma teklifi ettiğin kız teklifini kabul etmedi. Belki de sevgili olduğun kız seni terk etti. Bunların hiçbir önemi yok. Bu makaleden ve sitede yazdığım diğer yazılardan kız tavlama konusunda birçok bilgi öğreneceksin. Tek yapman gereken okumaya devam etmek…

Kadınlar erkeklerde, kendilerinde olmayan özellikleri arar. Bunu sadece fiziksel farklılıklar olarak düşünmemelisin. Erkekle kadın kişilik olarak da birbirinden oldukça farklıdır. Kadınları etkileme sürecinde senin yapman gereken şey: Etkilemek istediğin kadına onda olmayan bazı özelliklerin sende var olduğunu göstermek. Kadınları etkilemenin yolları dediğimiz şey aslında kadınlara göstereceğin bu özellikler.

Kadınları Etkilemenin Yolları 1. Kural:

Kadına onda olmayan bazı özelliklere sahip olduğunu göster.

Bu özellikler neler olabilir?

  • Hükmedicilik
  • Liderlik
  • Psikolojik Dayanıklılık

1) Hükmedicilik:

Kadınlar erkeklere göre daha zayıf ve narin yaratıklardır. Bu nedenle bunun tam zıttı olan bir erkekle beraber olmak isterler. Yani güçlü ve hükmedici bir erkekle…

Kadınları etkilemenin yolları içinde bahsettiğimiz hükmedicilik fiziksel güç ya da kaba kuvvet değildir. Burada bahsettiğimiz şey karakter olarak güçlü olmaktır. Kadınlar hükmedici erkeklerden hoşlanır. Çünkü yanlarında güçlü bir erkek isterler. Kadınlara sözünü dinletebilen, bir karar anı geldiğinde verdiği kararı diğer insanlara kabul ettirebilen bir erkek kadınlar için her zaman çekicidir.

Kadınlar bir erkeğin sözünü neden dinler? Onun sözlerine neden saygı gösterir?

Korktuğu için mi? Tabi ki hayır. Hükmedicilik demek aslında kendini sevdirebilmek, kendini saydırabilmek demektir. Burada kaba kuvvet yok. Sevgi var. Saygı var.

Bir kadın senin yanındayken güzel duygular yaşıyor, senin yanında kendini kraliçe gibi hissediyorsa o kadın senin hükmediciliğini zaten kabul etmiş demektir.Hükmetmek demek karşındakinin sana saygı duyması demektir. Kadının saygı duyduğu bir erkek ol!

2) Liderlik:

Kadınları etkileme sürecinde erkek liderliği ele almalıdır. Sevgili olma yolunda ilerlerken kadına ilerlemesi gereken yolları kendi eliyle gösterip onu o yola davet etmelidir. İlk hamlelere her zaman erkek yapmalıdır. Çünkü erkeğin görevi budur. Doğanın kanunu budur…

Erkek ilk adımı atar. Sonra kadını adım atması için yönlendirir. Mesela kızla tanıştınız. Tekrar görüşebilmeniz için telefon numaralarınızı değişmeniz gerekiyor. Bu aşamada kızın numarasını istemek senin görevindir. Kıza liderlik yaparak ona, sana numarasını verme fırsatını sağlamalısın. Ona ilerleyebilmesi için bir yol açmalısın. Kadınlar bu adımları kendi başına atmaz. Sen ona bu adımları attıracaksın.

3) Psikolojik Dayanıklılık:

Kızla güzel bir kafeye oturmuşsunuz ve sohbet ediyorsunuz. Sohbet harika bir şekilde ilerlerken kız bir anda senin moralini bozmaya yönelik bir şeyler söylemeye başladı. Sana şöyle dedi:

“Üzerindeki kıyafeti beğenmedim. Evden aceleyle mi çıktın?”

O anda moralin bozulmaz mı? Kendine olan güvenin azalmaz mı?

Bir kız durduk yere neden böyle olumsuz bir cümle kurar?

Çünkü kadınlar birlikte olacakları erkeğin ne kadar dayanıklı olduğunu görmek ister. Kadınlar test eder… Senin yapman gereken şey oldukça basit:

“Kadının ağzından çıkan olumsuz cümleleri umursama!”

Hatta sana söylediği olumsuzluklarla dalga geç! Mesela kıyafetini beğenmemesine şöyle yanıt verebilirsin:

“Böyle giyindim. Çünkü senin yanından ayrıldıktan sonra rüküşler gecesi var. Oraya baş konuk olarak davetliyim. İstersen prensesim olarak sen de gelebilirsin. Ama o parti için fazla şık giyinmişsin. Seni hemen rüküşleştirmemiz lazım.”

deyip sevimli bir şekilde gülümseyerek hafifçe saçlarını dağıt. Burada küçük bir kız çocuğunun saçlarını nasıl dağıtıyorsan o şekilde dağıtacaksın. Yani gözlerindeki sevgiyi görmeli. Eğer ona kızdığın için bunu yapacaksan hiç yapma! Çünkü kadın bunu hissedecektir. Bu da hiç hoş olmaz. Onu umursamamalısın. Söyledikleriyle dalga geçmelisin.

Kadınları Etkilemenin Yolları Konusunda Kitap Tavsiyesi

Kadınları etkilemenin yolları hususunda bu üç özelliğe sahip olduğunu kadına hissettirmek çok önemlidir. Bu vasıflar kadınlarda erkeklere göre daha az bulunur. Çünkü onların fıtratı buna aykırıdır.

Hükmedici, lider, psikolojik olarak aşırı dayanıklı kadınlar yok mu? Tabi ki var… Ama biz genele göre konuşuyoruz. Böyle bir kadınla karşılaştıysan ve senin üzerinde liderlik kurmaya çalışıyorsa, bırak lider o olsun. Ben sana burada kadınla çatışmaya girmeyi anlatmıyorum.

Genel olarak lider olan sen ol. Bunu anlatıyorum. İstisna durumlarda kadınla asla çatışmaya girme. Boşver! Lider o olsun. Hele ki bir kadın senin numaranı isteyecek kadar liderlik özelliğine sahipse bundan mutlu ol. Çünkü böyle kadınlar gerçekten çok az bulunuyor.

Bu konuları sana detaylıca anlatabilecek ve seni kadınları etkileme sürecinde hızlı bir şekilde başarıya taşıyacak bir kitap var. Bu kitabı okuyarak kadınları etkileme konusunda kendini zirveye taşıyabilirsin.

KADIN AVCISI KİTABI: Kadınların kalbini fethetmenin en kısa yolunu öğren.

İkinci Tavsiyem: Yürüyen Özgüven

Yürüyen özgüven seti sayesinde kendini hiç olmadığın kadar özgüvenli hissedeceksin. İçindeki gizli gücün farkına varacaksın. Hadi incele!

Üçüncü Tavsiyem: Güzellik İksiri

Güzellik iksiri kitabı, yakışıklı olabilmen için yazıldı. İçinde yüz geliştirme egzersizleri yer alıyor. Hemen tıkla!

Kadınları etkilemenin yolları başlıklı yazımızda söyleyeceklim bu kadardı. Beni severek okuduğun için teşekkür ederim. Diğer makalelerimizi oku ve kitaptan haberdar olmak için takipte kal…

Benzer Konular: