Kızı Baştan Çıkarmak İçin Öpüşmenin Önemi

“Öpüşmek” kadınları baştan çıkarmak için en vazgeçilmez olaydır. Gerçekten mükemmel bir öpüşme ilişkiye çok başka bir boyut katar.

Öpüşmek kızla aranızda oluşan çok özel bir andır. Fiziksel olarak dudakların birbirine değmesi senin kızın gözündeki konumunu ve kalbindeki yerini garantiye almanı sağlar.

El ele tutuşmak veya sarılmak gibi fiziksel temaslar arkadaşlık çerçevesi içinde de değerlendirilebilir. Fakat öpüşmek arkadaşlığın dışına çıkıldığının bariz bir göstergesidir. Öpüşme anını yaşamadan önce inanılmaz bir gerilme hissi oluşur. Buna cinsel gerilim denir.

Cinsel Gerilim Tam Olarak Nedir?

Cinsel gerilim kızla yakınlaştığımızda beynimizde oluşan heyecan duygusu, kalbimizde oluşan “GÜM GÜM” diye ses çıkaran çarpıntıdır. Çünkü cinsel olarak etkilendiğimiz bir kızla yakın temasa girdiğimizde vücut adrenalin hormonu salgılar ve kontrol dışı bir heyecan hissi yaşarız. Kızın göğüs dekoltesi veya bacakları gibi seksi bölgelerini gördüğümüzde direk olarak kanımız kaynamaya başlar. Isınmaya, kontrolü kaybetmeye başlarız.

Erkeklerin iki tane düğmeleri vardır. Açma|Kapatma. İşte erkeklerde cinsel gerilim bu kadar basit bir şekilde işler. Kızlarda ise süreç daha yavaştır. Kızların vitesleri vardır. Bir kızı ısıtabilmek ve onda yüksek bir cinsel gerilim yaratabilmek için düşük viteste başlayıp kademeli olarak vitesi yavaşça arttırmalıyız.

Öpüşmek İle Cinsel Gerilim Arasındaki Bağlantı

Hoşlandığın kızla flört etme aşamasında beraber gezersin tozarsın. Sessiz bir kafeye oturursun ve bir anda yakınlaşırsın. Bu benim her zaman yaşadığım senaryodur. İşte kızla beraberken yakınlaştıkça ara ara cinsel gerilim oluşur.

Kız ister istemez seninle öpüştüğünü hayal eder. Bu öpüşme hayali kurmak kızın elinde değildir. Bunu bilinç altı söyler ve kızın kafasında hayaller canlanır. Bu nedenle kızla cinsel gerilim oluşturma konusunda tecrübe kazanmalı, bu konuda mükemmel bir hale gelmelisin.

Öpüşmek İçin Cinsel Gerilim Nasıl Oluşturulur?

Kızla öpüşme yollarıÖpüşmek için hoşlandığın kadını belirli bir rahatlık seviyesine ulaştırmış olmalısın. Kadın bulunduğu durumdan ya da içinde bulunduğu ruh halinden rahatsız ise öpüşmek istemez. Kıza kendini inanılmaz derecede rahat hissettirmeliyiz. Bunun için de önce kendimiz içinde bulunduğumuz durum karşısında rahat olmalıyız.

Kendimizi oldukça rahat bir ruh halinde hissetmeliyiz. Kıza bu rahatlığı verebilmek için dokunmaya başlamak çok önemli. Kız senin dokunuşlarına alışmalı, sen dokunurken garipsememeli ki öpüştüğünüzde de garipsemesin.

Kıza dokunarak onu rahatlatmak için seninle kendi uyguladığım taktikleri paylaşacağım. Nedir bu taktikler?

  • Kızla karşılıklı oturmuş ağzından cümleler dökülüyorken aynı zamanda kızın koluna hafif dokunuşlar yap.
  • Sebepsizce elini tut. Bir kaç saniye arada gerilim yarat ve hiç bir şey olmamış gibi kızın elini bırak.
  • Çok yorgun görünüyorsun sana masaj yapayım deyip kıza masaj yap. Kızın nasıl kendinden geçtiğine sen bile inanamayacaksın.
  • Kızın saçlarını eline al, okşamaya başla. Saçlarını elinle tara. Saçlarına dokunmana bir şey demiyorsa öpüşmek için çok büyük bir işaret aldın demektir. Bu işareti sakın kaçırma.
  • Kızla öpüşmek için hamle yaptığımızda kız başını başka bir yöne döndürdüyse sakin bir şekilde, etkilenmeden sana uzattığı yanağı öpmelisin. Sonra da boynunu… Kızın başını başka bir yöne çevirmesi seninle öpüşmek istemediği anlamına gelmez.  Kız sert bir tepki vermediyse kızın seni terslediğini asla düşünme!

 Kızla Öpüştükten Sonra Ne Yapmalısın?

Kızla öpüştükten sonra bir arkadaşınla konuşuyormuş gibi konuşmaya devam etmemen daha iyi olur. Öpüşmek ciddi ve önemli bir olaydır. Ardından öpüşmeye yakışır bir şekilde konuşmalısın. Yani daha cesur, daha cüretkar ve daha seksüel… Ne demek istediğimi anlıyorsun değil mi?

Öpüşmek ve Kızı Baştan Çıkarmak İçin Kitap Tavsiyesi

Kızı baştan çıkarma noktasına başarılı olmak için atman gereken her adımı hızlı bir şekilde öğrenmek istemene hak veriyorum. Çünkü ben de böyleydim… Hızlı bir şekilde tüm bilgileri öğrenip kadınları etkilemek konusunda uzmanlaşmak istiyordum. Bunun için sana bir kitap tavsiye edeceğim:

Kızla Tanışma Eğitim Seti

kızla tanışma eğitimi

İkinci Tavsiyem: Kadın Avcısı Kitabı

Üçüncü Tavsiyem: Yürüyen Özgüven

Yürüyen özgüven seti sayesinde kendini hiç olmadığın kadar özgüvenli hissedeceksin. İçindeki gizli gücün farkına varacaksın. Hadi incele!

Dördüncü Tavsiyem: Güzellik İksiri

Güzellik iksiri kitabı, daha yakışıklı olabilmen için yazıldı. İçinde yüz yogası egzersizleri yer alıyor. Hemen tıkla!

Öpüşmek çok farklı ve büyülü bir enerji boyutuna girmenizi sağlar. %80 ihtimalle kızla aranızda bir ilişkinin başlangıcı olur. Bol bol öpüş bol bol heyecanlan ve duygularını, yaşamak istediğin hisleri bol bol yaşa. Okuduğun için teşekkür ederim. Blogumu takip etmeye devam etmen beni mutlu eder…

 

 Benzer Konular: