Kızla İlk Buluşmada Neler Yapılır?

“Kızla ilk buluşmada neler yapılır?” sorusu biz erkekler için çok büyük bir önem taşır. Neden? Kendi çevrende ya da herhangi bir ortamda tanıştığın kadınlarla ilişkiye başlamak için mutlaka geçmen gereken bir aşama var. “Kızla ilk buluşma” aşaması.

Numarasını aldığın bir kızla telefondan konuşursun ya da onunla mesajlaşırsın. Bunların hepsi sadece o kızı seninle buluşmaya ikna etmek içindir.

Onu ikna ettikten sonra kızla buluşursun ve o kilit aşamaya gelirsin. Yani kızla ilk buluşma aşamasına… Daha önce şu duyguyu kesinlikle yaşadığına eminim:

Bir kızdan hoşlanırsın. Belki numarasını alırsın belki de numarasını almana hiç gerek kalmaz. Kızla direk olarak bir ortamda baş başa kalırsınız. O aşamada kendini kilitlenmiş, ne yapman gerektiğini bilemez bir halde bulursun. Çünkü kızla ilk buluşma aşamasında ne yapman gerektiğini bilmiyorsundur.

Bu tereddüte ve kafanı kurcalayan bilinmezliğe bir son vermek istiyorum. Sana şu anda çok gizli bilgiler vereceğim. Bunları hiçbir yerde bulamayacağına iddiaya girerim. Merak ettiysen ekrana yaklaş ve bir sonraki başlığa dikkatlice odaklan.

Kızla İlk Buluşmada Onu Etkilemeni Sağlayacak Taktikler

Kızla ilk buluşma aşamasında dikkat etmen gereken çok önemli bir nokta var. Kızın üzerinde otorite kurmak ve ondan daha yüksek değerli olduğunu hissettirmek. Bunları yapabilmek için kızı çerçeve kontrolüne almalısın.

Çerçeve kontrolü asıl olur?

Konuşma sırasında kız ve erkek karşıdakini etkilemek için kendini anlatmaya, kendini kanıtlamaya çalışır. Bu genelde bilnçaltında, istemsizce gerçekleşen bir olaydır. Eğer sen kendini kanıtlamaya çalışırsan kız kendini senden üstün görmeye başlar. Tam aksine kız kendini kanıtlamaya çalışırsa, sen ondan daha üstün olmuş olursun. Kız seni kendinden üstün görürse direk olarak çerçevene girer ve onu baştan çıkarman oldukça kolaylaşır.

Kadınlar onları kontrol edebilen, kendilerine sözünü geçirebilen alfa ve hükmedici erkeklerden hoşlanır. Bu tarz erkeklerle birlikte olmak ister. Şimdi bu tarz erkeklerden olmanın sırlarını açıklayalım.

Alfalık ve Hükmedicilik Özelliklerini Kıza Nasıl Hissettirirsin?

Kızla karşılıklı sohbet ediyorsunuz. Artık sohbet etmenin dışında bir şeyler yapman gerektiğini hissediyorsun. Fakat ne yapman gerektiğini bilmiyorsun. Sence bu aşamada ne yapabilirsin?

Kızı otoriten altına almalı ve ona dokunmaya başlamalısın. Bunun için kızı ufak ufak kendine itaat ettirmeye başlayacaksın.

Kızı kendimize nasıl itaat ettiririz?

  1. Kızla konuşurken ona bir şeyler yaptır. Mesela karşılıklı sohbet ediyor ve yemek yiyorsunuz. “Şuradaki tuzluğu bana uzatır mısın? Nemlenmiş o bak akmaz şimdi. Masaya vur biraz tuzluğu.” Diyerek ona komut ver ve bir şeyler yaptır.
  2. Sohbet ederken bir anda kıza şöyle de: “Elini ver şimdi. Ellerde bazı hassas noktalar vardır. Mesela bu noktanın direk olarak kalple bağlantısı olduğuna inanılır. Bak tam şurası.” de ve kızın elini bırak. Sonra bir daha iste. “Elini bir daha ver bak söylemeyi unuttum. Eller insanların karakterini de ele verir. Oval bir elin var. Görüyor musun? İşte bu oldukça kötü. En iyisi söylemeyeyim ne olduğunu. Üzülürsün.
  3. Kızla yan yanasınız ve ona bir şeyler anlatıyorsun. Konuşmaya devam ederken kızın üzerindeki montun fermuarıyla oyna. Kızın kıyafetini düzelt. Saçlarına dokun. Kızın omzuna elini koy. Kısacası kızın üzerinde otorite kur.

Kızı itaat ettirmek her zaman çok önemlidir. Bu konuyu anlatmaya sonraki makalelerde de devam edeceğim. Şimdi bu konuda güzel bir kitap tavsiyesinde bulunmak istiyorum.

Kızla İlk Buluşmada Yapılması Gerekenleri Anlatan Kitap:

Kızla ilk buluşma aşamasında kızı kontrolümüz altına almak ve ona istediğimizi yaptırmak bize her konuda avantaj sağlar. Bir kızı otoriten altına alabilirsen onu baştan çıkarmaya çok az kalmış demektir. Hoşlandığın kızı hızlı bir şekilde baştan çıkarabilmek istiyorsan sana harika bilgiler verecek bir kaynak sunacağım. Eğer “Kadınları peşimden koşturmak istiyorum!” diyorsan işte sana Kızla Tanışma Eğitim Seti… Hemen tıklayarak kadınları etkileme sürecinin gizi sırlarını öğren.

kızla tanışma eğitimi

İkinci Tavsiyem: Kadın Avcısı Kitabıkadın avcısı kitabı

“Kadın Avcısı” da kızla ilk buluşma konusunda faydalanabileceğin başka bir kitap setidir. Kadınları etkileme dinamiklerini öğrenmek için mutlaka okumanı tavsiye ederim. Bir çok erkek kitabı okuyup olumlu geri dönüşler yaptı. Bunu birazdan okuyacağın okuyucu yorumlarından da anlayabilirsin.

Kadın Avcısı Kitap Seti Okuyucu Yorumlarını İncele!

Benzer Konular: