Kızla Konuşulacak Konular Problemi?

“Kızla konuşulacak konular” aramanın nedeni, hoşlandığın kızla konuşurken uzun sessizlik anlarının yaşanması olabilir. Belki sevdiğin kızla konuşurken ne söyleyeceğini bilmiyorsun? Belki de kızla normal bir şekilde sohbet edebiliyor fakat onu etkileyecek şekilde konuşamıyorsun.

Bunların hepsi kızla konuşulacak konular araman için geçerli nedenler. Seni çok iyi anladığımı bilmeni isterim. Çünkü ben de hoşlandığım kızla çoğu zaman konuşacak bir şey bulamadım. Aramızdaki konuşma tıkandı. İlk buluşmada kızla konuşacak konu bulamadığım için kız bir daha telefonlarıma dönmedi. Bunların hepsini ben de yaşadım.

Artık bunların bir önemi yok. Geçmiş geçmişte kaldı. Şimdi önümüze bakmalıyız. Geçmişte yaşadığın tüm bu olumsuz durumları unut ve birazdan sana anlatacaklarımı dikkatlice okumaya odaklan.

Kızla Konuşulacak Konular Neden Önemlidir?

Kızla konuşulacak konular kızı etkileme sürecinde oldukça önemlidir. Senin de bildiğin gibi kadınları etkilemek için onlarla sohbet etmek zorundasın. Kadını senin sohbetinden etkilenir. Çünkü kendini, karakterini, çekiciliğini, alfa erkek olma özelliğini kadınla yaptığın sohbette ortaya koyabilirsin. Kadını etkileyen asıl şeyler bunlardır.

Bu yüzden “Kadınlarla etkileyici bir şekilde nasıl konuşulur?” Bunu öğrenmelisin…

Kızla konuşulacak konuların neden önemli olduğunu da anlattığımıza göre artık kızla sohbet konuları hakkında tavsiyeler verebiliriz.

Kızla Konuşulacak Sohbet Konuları Nelerdir?

Kızla konuşulacak konular hakkında tavsiyeler:

1) Eğlenceli Konulardan Konuş!

Kızla konuşurken onu güldürmek ve eğlenceli konulardan konuşmak neden önemlidir?

Kadınların büyük bir kısmı sıkıcı bir hayata sahip olduğundan şikayet eder. Hayatlarının ne kadar monotonlaştığını ne kadar tek düze bir hale geldiğini anlatır durur. En sosyal görünen kadınlar bile bundan şikayet ediyor. Bunun daha ötesi var mı? Bunları bizzat kendi tanıştığım kadınların hayatlarından biliyorum.

Kız sosyal olarak süper aktif birisi. Düzenli olarak spor yapıyor, dans ediyor, kitap okuyor, müzikle uğraşıyor ve bunun gibi bir sürü hobiye sahip. Fakat hayatının ne kadar sıkıcı olduğundan bahsediyor.

Bunun nedeni kadınların daha doğrusu insanların sahip oldukları şeylerle hiçbir zaman yetinmemesi. İnsanoğlu her zaman şikayet eder. Her zaman elindekinden daha fazlasını ister. Bu yüzden de mutsuz olur. Kadınların hayatına eğlence getir. Onlarla eğlenceli konulardan konuş.

Kadınlarla konuşabileceğin 3 eğlenceli konu:

  1. Komedyenlerin yaptığı espriler hakkında…
  2. Gündemde olan komik bir film hakkında…
  3. Senin başına gelen komik bir olay hakkında…

2) Kızın Egosunu Okşayacak Konulardan Konuş!

Kızla konuşulacak konular arasında kızın egosunu okşayacak konuların oldukça büyük bir yeri vardır. Bu kısım çok önemlidir. Kadının birazcık ruhunu okşamalı, ona kendini biraz prenses gibi hissettirmelisin.

Bunun için onunla o gün giydiği kıyafetler hakkında konuşabilir ve ona kıyafetiyle ilgili birkaç iltifat edebilirsin.

“Bugün giydiğin bluz karakterinle çok uyumlu olmuş. Mavi sakinliği yansıtır. Bugün oldukça sakin görünüyorsun. Bu yüzden kıyafetin tam olarak bugünkü ruh halini yansıtmış.”

3) Duygusal Konulardan Konuş!

Kızla konuşulacak konular grubundaki son başlığımız duygusal konular… Duygusal konulardan konuşmak neden önemlidir?

Bir kadını etkilemek, onu gerçek manada kendine aşık etmek istiyorsan duyguların nasıl harekete geçirileceğini öğrenmelisin. Kızın duygularını harekete geçirmek için onunla daha özel konulardan konuşmaya başlamalısın.

Aranızdaki sohbet ilerledikçe ona özel sorular sormaya başla:

“Hayattaki en büyük amacın nedir?”

“Bugün dünyadaki son günün olsaydı gününü ne yaparak geçirmeyi tercih ederdin?”

“En son ne zaman aşık oldun? Peki aşık olduğunda içinda nasıl duygular oluşur? Bana tarif eder misin?”

“Hayatta değer verdiğin en önemli 3 duyguyu bana sayar mısın?”

Bu tarz sorular sordukça kızın içindeki duygular ortaya çıkmaya başlayacak. Kızın içindeki ne kadar fazla güzel duyguyu açığa çıkarırsan kız seni o kadar fazla güzel duyguyla özdeşleştirir. Aşk dediğimiz olay bir tek duygudan oluşmaz. Aşk tüm duyguların toplamıdır. Mutluluk, neşe, keder, acı, şehvet, güven ve bunun gibi nicesi…

Kızın içindeki tüm duyguları sana anlatmasını sağla. Bunun için geçmişte yaşadığı anılarını zihninde canlandırmasını sağlaman yeterli.

Kızla Konuşulacak Konular İçin Kitap Tavsiyesi

Kızla konuşulacak konular hakkında yukarıda bir sürü bilgiyi seninle paylaştım. Sana anlattıklarımı uygulayarak kadınları etkileme sürecinde kendini birkaç adım ileri taşıyabilirsin. Fakat kendini hızlı bir şekilde geliştirmek istiyorsan tavsiye edebileceğim harika bir kitap var: Kızla Tanışma Eğitim Seti

kizla-tanisma-egitim-seti

kadın avcısı kitabı

İkinci Tavsiyem: Kadın Avcısı

Kadın avcısı kitabını okuyarak kadınlarla tanışma ve ilişki yaşama konusunda kendini geliştirebilirsin.

Kitabı incelemek için tıkla: Kadın Avcısı Kitabı

Kızla konuşulacak konular öğrenmek hoşlandığın kızı etkilerken sana büyük avantajlar sağlayacak. Yazılarımı takip ederek ve tavsiye ettiğim kitapları okuyarak kendini kısa bir süre içinde geliştirmeni umuyorum.

Son olarak sana bu konuda okuyabileceğin bir makale daha öneriyorum: Kızla Konuşulacak Konular Hakkında

Tekrar görüşene kadar kendine iyi bak…

 Benzer Konular: