Kızla Tanışma Eğitim Seti

Merhaba ben Berkecan Duman;

etkilemeninyollari.com” blog yazarlarından biri olarak sizlere merhaba demek istiyorum.

etkilemeninyollari.com blog yazarlığını uzun süredir yapmaktayım ve bu blog sayesinde edindiğim binlerce okurumun ve takipçilerimin bana gönderdikleri mesajlarının ve blog yazarlığında edindiğim tecrübelerin bir meyvesi olarak ortaya çıkan kitabımı sizlere tanıtmak istiyorum.

Ayrıca bana kitap yazma cesareti aşılayan Etkilemeninyollari.com bloğuna teşekkürü borç bilirim.

Yeni kitabım Kızla Tanışma Eğitimi e-Kitap Seti’nin doğrudan tanıtım sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kızlarla Tanışma Eğitimi Kitap Setinde Neler Var?

Erkeklerin kızlara karşı farklı duygular hissetmeye başladığı ve bu duygularının etkisiyle yakınlaşmak istediği, büyüme devresi denilen ergenlik dönemi sancılı bir süreçtir.

Bu dönemde erkekler kadınlara karşı olan duygularını kontrol edemez, duygularını kızlara nasıl aktaracaklarını bilemez ve bocalamaya başlarlar. Ergen erkekler günlerce hoşlandığı kızı takip edebilir, onunla tanışabilmek için neler yapması gerektiği hakkında haftalarca kafa yorabilir.

Hatta haftalarca kafa patlatarak oluşturduğu planını uygulama aşamasında, büyük bir cesaretle hoşlandığı kızın yanına gider ama heyecandan dili tutarak hiçbir şey söylemeden, hoşlandığı kızın yanından geçip gitmesine mani olamaz.

Genç erkek büyük bir cesaret örneği göstererek hoşlandığı kızla tanışma evresini geçirse bile, durum bu kadarla bitmemektedir. Sıradaki adım ilk adımdan çok daha zordur. Hoşlandığı kızı etkileme süreci, tanışma faslının hemen arkasından gelen ve genç erkeklerin taktik geliştirmede pek de başarılı olamadıkları sancılı bir süreçtir.

Kızları etkileme sürecinde, erkeklerin doğru yolu gösteren, kızların anladığı dilden konuşabilen rehbere ihtiyacı vardır. Kadınlar hakkında gerekli bilgileri alarak kendinizi bu konuda yetiştirmeniz belki de hayatınızı temelinden değiştirecektir.

Kadınları etkileme konusunda taktikleri öğrenerek birçok kadınla birlikte olabileceksiniz fakat unutulmaması gereken nokta, çok kadınla birlikte olan erkeğin kaliteli erkek sınıfına girmediğidir. Kızla Tanışma Eğitimi e-Kitap Seti’nde yer alan bilgiler sayesinde hayatına giren kadın sayısını arttırabilir, onlarla geçirdiğin zamanların kaliteli zamanlar olmasını sağlayabilirsiniz.

Kızlarla kaliteli zamanlar geçirmenizi istememin sebebi, kendi özgüveninizi kendinizin inşa etmesini sağlamak ve kadınları etkileme kabiliyetinizin süresini uzatmaktır. Sadece birkaç bayanı etkileyebilmek için gerekli taktikleri öğrenmenizle sınırlı kalmamanızı ve hayat şekli olarak değişmeniz ve çekici bir erkek olmanız bu eğitim setinin temel amacıdır.

İki el feneri düşünün birisi pil ile çalışan olsun diğeri ise dinamo ile çalışan olsun.

Pil ile çalışan el fenerine yeni bir pil taktığınızda bir süre parlak bir şekilde yanar ve sonrasında parlaklığı düşerek zamanla söner. Dinamo ile çalışan el feneri ise pilli el fenerine göre daha yavaş yanar ve parlaklığı çok fazla değildir ancak, kontrol dinamodadır, uzun süre dayanır ve dinamoyu kullandığınız takdirde sürekliliğini korur.

Kızlarla eğitim setinin mantığı da aynıdır, eğitim seti size kızları etkileme sürecinin kontrolünü size bırakır. Yani siz kadınları etkileme sürecinizi kendiniz belirlersiniz ve her kadını etkileyen mekanizmaları kendiniz keşfetmeye başlarsınız.

Kendi çekiciliğinizi yaratmanın yollarını öğreten kitap seti, kadınlar için baştan çıkarıcı yepyeni bir erkek olmanız için size yol gösterici olacaktır.

Kızlarla 3 saniyede tanış, 15 dakikada etkile!

4 ana kitaptan oluşan Kızla Tanışma Eğitim setinin içeriğine bir göz atalım:

  • Sihirli Sohbet
  • Tanışmanın gizli Gücü
  • Kadınları yatakta Mutlu etmenin Sırrı
  • İnternette Kız Tavlama Rehberi

Kitaplar set halinde satılabildiği gibi teker teker de satın alınabilir. Ancak set halinde aldığınızda, kitap sentin hediyesi olan ömür boyunca sizin yanınızda olacak e-posta ilişki koçluğuna da sahip olabileceksiniz. Sorularınızdan veya paylaşımlarınızdan oluşan maillerinizi cevaplayan bizzat ben olacağım.

Şimdi kendini yalnız hissediyor olabilir ve kızlar hakkında hiçbir şey bilmediğini düşünüyor olabilirsin ancak kitap setini satın alır ve kitaptaki bilgileri dikkatlice okuyarak uygularsan, kadınları etkilemenin yollarını öğrenmiş olacaksın.

Kızları etkileme setini kadınların kendilerine özgü hareketlerini ve dillerini çözebilen bir şifre çözücü olarak düşünün. Kadınları etkilemekte bir sorunu olmayan baştan çıkarıcı çekici bir erkek olmanın yollarına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

kizla-tanisma-egitim-seti

Benzer Konular: