Kızları Etkilemek ve Baştan Çıkarmak

“Kızları etkilemek” için yapman gerekenleri öğrenme amacıyla burada olduğunu tahmin edebiliyorum. Kızları etkilemeyi hangi erkek istemez ki? Her hafta 3-4 farklı kızla vakit geçirip, onlarla ilişki yaşadığını hayal etsene! Hayatın nasıl değişirdi? Hiç düşündün mü? Mükemmel olmaz mıydı?

Bu mükemmel hayata sahip olma ihtimali şu an için sana uzak geliyor olabilir. Ama vereceğim taktiklerle hayatında belki de çığır açacağın bir döneme giriş yapabilirsin. Kadınlarla dolu bir hayata merhaba diyebilirsin. Hazırsan kızları etkilemek için yapman gerekenleri anlatmaya başlıyorum.

Kızları Etkilemek İçin Ne Yapmalısın?

Bilmen gereken en önemli nokta şu: Kızları bir şeyler yaparak etkilemeye çalışmana gerek yok! Onlara kendini çekici bir erkekmiş gibi göstermeye çalışmana da gerek yok. Çekicilik bir olgudur. Ya çekicisindir, ya da değilsindir. Bir şeyler yaparak çekici olunmaz. O nedenle sana yapay davranışlarla çekiciymiş gibi görünmeyi değil, gerçekten çekici olmayı öğreteceğim.

Çekicilik içgüdüseldir. Yani kadın senin çekici olup olmadığını içgüdüleriyle anlar. Peki, bir kadının seni çekici bir erkek olarak görmesini nasıl sağlarsın?

Cevap: Çekici bir erkek olarak…

Nasıl Çekici Bir Erkek Olunur?

Kadınların DNA’sına kodlanmış bazı özellikler vardır. Hayvani özellikler. Bir kadının bir erkekle sevişip sevişmeyeceğine içgüdüleri karar verir. Az önce izlediğim belgesel de bunu destekliyordu. İnsanları hayvanlardan çok farklı düşünme. Çünkü seks mantıkla değil içgüdüyle yapılan bir olaydır.

Dişi çiftleşme zamanı geldiğinde, en gösterişli, en büyük, en kuvvetli erkekle birlikte olmayı seçer. Çünkü güçlü erkeğin doğacak yavruları dış tehlikelerden kolayca koruyabileceğini bilir. Bu nedenle güçlü olan erkeği seçer.

İnsan Irkında Dişi Erkeği Nasıl Seçer?

İnsanlarda da durum yukarıda anlattığımız gibi… Fakat bir fark var. Buradaki güç kavramı insanlar için zaman geçtikçe değişti. Tarihin ilk çağlarında fiziksel olarak kuvvetli olan erkek dişiyle sevişme hakkını kazanıyordu. Ama dünya modernleştikçe fiziksel güç yerini sosyal güce bıraktı. Çevreni incelersen sosyal yetenekleri yüksek, insanlara sözünü dinletebilen, çevresi tarafından saygı gören ve etrafında güzel kadınlar olan bazı erkekler olduğunu fark edeceksin.

İşte o erkeklere alfa erkek deniyor. Alfa erkek dişinin içindeki seks arzularını harekete geçirir. İçgüdüleri alfa bir erkek gördüğünde ona şöyle der:

“Şu anda karşımda bir alfa erkek var. Onunla ilişkiye girebilirim. Evet, onu arzuluyorum.”

Kadın da o erkekle birlikte olmayı seçer. O nedenle alfa erkek olmalısın. Toplum içinde sözü geçen, konuştuğu kişileri etkisi altına alabilen, kadınlara hükmedebilen bir erkek… Bunu yaptığında kızları etkilemek senin için çok daha kolay olur.

Alfa Erkek Olmayı Öğrenmek İçin Kızla Tanışma Eğitim Seti

Kızları etkilemek için neden alfa bir erkek olmayı öğrenmen gerektiğini açıkladık. Şimdiyse sana bu özelliği hızlı bir şekilde kazanabilmen için yardımcı olacak harika bir E-kitap tavsiye edeceğim. Bu kaynak sayesinde kızları etkileme ve çekici bir erkek olma sürecinin tüm detaylarını öğrenebilirsin.

Hemen tıklayarak Kızla Tanışma Eğitim Setini incelemeye başlayabilirsin. Kitaba sahip ol ve nasıl alfa bir erkek olabileceğini öğren. Kadınların içgüdülerini harekete geçir ve onlarla birlikte ol!

kızla tanışma eğitim seti hakkında

İkinci Tavsiyem: “Yürüyen Özgüven”

Özgüven, kadınları etkileme sürecindeki en önemli faktörlerden biridir. Özgüvenli bir erkek değilsen, en baştan kaybetmişsin demektir. Hadi özgüvenli olmanın sırlarını ÖĞREN!

Üçüncü Tavsiyem: “Güzellik İksiri”

Güzellik iksiri kitabı içerisinde nasıl yakışıklı olabileceğine dair bilgiler yer alıyor. Yakışıklı bir erkek olmaya hazır mısın? İNCELE!

Benzer Konular: