Online Flörtte Kadınları Etkilemek

“Online flörtte kadınları etkilemek” konusu günümüzde biz erkekler için oldukça önemli bir hale geldi. Zamanla internetin gelişmesiyle birlikte kadınlar ve erkekler iletişim kurmak için interneti kullanır oldu. Bunun getirdiği bir sürü avantaj var.

Erkeklerin neredeyse tamamı hoşlandıkları kızlarla konuşmaya çekinir. Çünkü konuşurken heyacanlanırlar ve kendilerini ifade edemezler. Bunları kızlar için de geçerli. Kızlar da facebook, twitter gibi sosyal paylaşım ağları sayesinde duygularını daha rahat ifade edebilir hale geldi. Online flörtte kadınları etkilemek oldukça mantıklı bir hale geldi.

Online Flörtte Kadınları Etkilemek İçin Ne Yapmalıyız?

Bu olaya halk arasında internette kız tavlamak deniliyor. Ben kız tavlama tabirini kullanmayı doğru bulmuyorum. Çünkü kadınlarla kurduğumuz ilişkilere böyle bir argo tabiri yakıştırmak bana göre değil. Fakat online flört, erkekler tarafından Google’da internette kız tavlamak olarak aratıldığı için bu tabiri de kullanmam gerekiyor.

Hazırsan internette kadınlarla tanışmak ve onlarla güzel ilişkiler kurmak için ihtiyacın olan şeyleri anlatmaya başlayabiliriz.

İnternette Kadınları Etkilemek İçin Yapman Gerekenler:

İnternette kadınları etkilemek için dikkat etmen gereken birkaç nokta var.

1) İyi Bir Profil Fotoğafına Sahip Ol!

Facebook, twitter, badoo… Hangi sosyal platformda olursan ol her zaman iyi bir profil fotoğrafına ihtiyacın vardır. Bir kadına mesaj attığında dikkat edeceği ilk şey profil fotoğrafındır. Kadın fotoğrafını beğenmediği biriyle %90 ihtimalle konuşmaya devam etmeyecektir. O yüzden bu konuya önem vermelisin.

2) Eğlenceli Ol!

Kadınlar internete can sıkıntısından girer. Facebooktan birkaç kişiyle konuşmak, birazcık geyik yapmak, kafayı dağıtmak ister. Durum böyleyken sıkıcı şekilde sohbet eden bir erkekle neden konuşsunlar? Tabi ki konuşmazlar. Yapman gereken şey basit. Konuşurken eğlenceli ol. Kızla sohbete başladıktan sonra espri yapmaya başla. Örneğin şu şekilde konuşmayı ilerletebilirsin:

“Facebook seni arkadaş olarak önerdi. Ben de sana bir merhaba demek istedim.”

– Hmm

“Sonuçta bir merhabanın kırk yıl hatrı vardır :)”

– O kahve değil miydi?

“Kahve ile bir Merhaba kelimesinin insan vücudunda yarattığı ısı miktarı aynıdır. İkisi de vücut ısısını yükseltir. O yüzden ikisi de aynı sayılır. :)”

– Hehehehe

Bu konuşmalar sonrasında aklında şöyle bir soru işareti oluşmuş olabilir. Bu kız niye hiç konuşmuyor. Bunlar kadınların internet ortamındaki gerçek tepkileridir. Genellikle de yeni tanıştıkları erkekleri ilk başta terslerler. Ağızlarından cımbızla laf alırsın. Ben de sana gerçeğe yakın tepkileri göstermek istedim.

3) Flört Et!

Online flörtte kadınları etkilemek için yapman gereken şey oldukça basit. Kadınla flört et! Eğlenceli bir şekilde sohbete başladıktan sonra hızlı bir şekilde flört olayına girmelisin. Kızı direk flört moduna sokmalısın. Şöyle devam edebilirsin:

“Seninle iyi bir çift olabileceğimizi düşünüyorum.”

-Bunu da nereden çıkardın?

“Çünkü aramızda hızlı bir şekilde bağ kuruldu. İki insanın arasında bağ kurulması için fazla zamana gerek yoktur. Bazı insanlar vardır. Yıllardır tanışıyorlardır fakat birbirlerine uyum sağlayamamışlardır. Bazı insanlar vardır. Daha tanışalı 5 dakika olmuştur fakat aralarında derin bir uyum oluşur. Şimdi ne demek istediğimi daha iyi anlıyor musun? ”

Online Flörtte Kadınları Etkilemek İçin Kitap Tavsiyesikadın avcısı kitabı

Online flörtte kadınları etkilemek daha doğrusu her yerde kadınları etkilemek için kendini baştan aşağı değiştirmeni ve baştan çıkarıcı bir erkek olmanı sağlayacak olan bir kitap tavsiye etmek istiyorum. Kendini ilişkiler konusunda zirveye taşımak ve internetten kızlarla tanışmayı öğrenmek istiyorsan İnternetten Kızlarla Tanışma ve Mesajlaşma Eğitimini okumanı öneririm.

Kadın Avcısı kitap setinin içinde yer alan internetten kızlarla tanışma ve mesajlaşma eğitimini incelemek için buraya tıkla.

Kitap Setini İncele!

Benzer Konular: