Dilerseniz kitap tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

 

Kitap Setinin Resmi Sitesine Gitmek İçin Tıklayın!

Kitap seti hakkındaki makalemizi de okuyabilirsiniz:

Bu yazıda, erkekleri elde etme sanatının A’dan Z’ye en ince ayrıntılarını içerisinde barındıran onu elde et kitabı hakkında görüşlerimi ve kitap ve kitabın içeriğine dair bilgiler paylaşacağım. Son olarak da onu elde et kitabı indir ya da satın al işlemi için neler yapmak gerekiyor açıklayarak yazıyı sonlandıracağım. Hemen başlayalım.

Onu Elde Et E-Kitabı Hakkında

Hoşlandığın erkeğin ilgisini çekmek, onu kendine aşık etmek mi istiyorsun? Özetle bunu sağlamaya yönelik yazılmış onu el et e-kitabı sana yardımcı olabilir. Onu elde et kitabı hoşlandığın erkekle ilişkiye başlamanın, onu kendine aşık etmenin yollarını öğretiyor.

Onu elde et kitabı pdf formatında hazırlanmış bir dijital bir üründür. Ürünün dijital olması öncelikle kargo bekleme derdini ortadan kaldırıyor ve kitabı satın aldıktan sonra 2 dakika içerisinde okumaya başlayabilmenizi sağlıyor. Ayrıca ürün e-kitap olduğu için telefonundan, tabletinden ya da bilgisayarından erişebilir ve ihtiyaç duyduğunuz, okumak istediğiniz her zaman kolaylıkla ulaşabilirsin.

Onu Elde Et Kitap Seti İçeriği

Onu elde et e-kitap seti; 1 ana kitap ve 3 bonus kitaptan oluşuyor. Şimdi bu kitaplar hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.

  • Ana Kitap – Erkekleri Elde Etme Sanatı E-Kitabı: 64 sayfadan oluşan ve onu elde et kitap setinin ana kitabı olan erkekleri elde etme sanatı e-kitabı; bilinçaltı iletişimle erkekleri etkilemenin yollarını, beden dilini kullanarak hoşlandığın erkeği tesir altına almanın metotlarını içerisinde barındırıyor.
  • Bonus 1 – İlk İzlenim Testi ve Beni Baştan Yarat E-Kitapçığı: 30 sayfadan oluşan bu e-kitapçık, iyi bir ilk izlenim uyandırmayı ve hoşlandığın erkeğin gözünde nasıl bir yerde olduğunu öğreterek kendini ona göre baştan yaratabilmenin sırlarını paylaşıyor.
  • Bonus 2 – Kıskançlık Testi – Kıskançlığının Esiri Olma E-Kitapçığı: Aşırı kıskançlığın ilişkiyi bitiren en büyük sebeplerden biri olduğu bilinen bir gerçek… Ayrıca aşırı kıskançlık özgüven eksikliği belirtilerinden biridir. Düşük bir özgüven çekici bir kadın olmanın önündeki engellerden biridir. Açıkçası çok kıskanç bir kadının erkekleri elde etme sanatında ustalaşması pek gerçekçi değil. Eğer fazla kıskançsak bunu törpülemeliyiz. Ama kıskançlığımızın aşırı olup olmadığını nasıl bilebiliriz ki? Yine 30 sayfadan oluşan bu e-kitapçıkta kıskançlık seviyenin nasıl ölçülebileceği ve seviyeye göre kıskançlığının dozajını nasıl düşerebileceğini ve de nasıl daha özgüvenli bir kadın olunabileceği anlatılıyor.
  • Bonus 3 – O’nla Chat E-Kitapçığı: Whatsapp’tan Facebook’a kadar hoşlanılan erkekle mesajlaşılabilen tüm mecralarda nasıl davranılması, neler yapılması ya da neler yapılmaması gerektiği sorularının cevapları da 13 sayfadan oluşan bu e-kitapçıkta cevap buluyor.

Onu Elde Et Kitabı Pdf İndir

Eğer erkekleri etkileme ve kendine aşık etme alanında ustalaşmak istiyorsan onu elde et kitabı indir diyebilirim. Piyasayı araştırdığım bu konu üzerine yazılmış kaliteli bir kaynak göremedim. Ve bu kaliteli kaynak eksikliği giderebilecek nitelikten bir ürün…

Onu Elde Et Kitabı Satın Al

İnceleme yazısının sonlarına doğru yaklaşırken onu elde et kitabı satın hakkında yapılması gerekenleri ve ürün fiyatıonu elde et kitabı pdf hakkında bilgilendirmeler yapmak istiyorum. Onu elde et kitabı fiyatı; KDV dahil 119 TL’dir. Kısa süreli kampanya dahilinde onu elde et kitabı, onu elde tut kitabı ile beraber normalde 248 TL iken kampanya dolayısıyla sadece 199 TL… İstersen kampanyadan yararlanıp iki kitaba da sahip olabilir. İstersen 119 TL ödeyerek sadece onu elde et kitabını alabilirsin. Kitabın satışı sadece ürünün resmi sitesinden yapılmaktadır. Aşağıdaki linke tıklayarak resmi web sitesine ulaşabilirsin.

Resmi Web Sitesine Ulaşmak İçin Tıklayın: Onu Elde Et Pdf Kitabı