Onu Elde Tut PDF Kitabı Hakkında

Erkeği kendine bağlamanın yolları hakkında aklına soru işaretleri varsa ve ilişkine güzel bir ivme kazandırmak istiyorsan bu yazıyı dikkatle oku! Piyasaya çıkalı çok uzun zaman geçmemiş olmasına rağmen ciddi bir kitleye ulaşan ve dikkatleri üzerine çeken Onu Elde Tut Kitabı;

Set halinde ve 4 yayından oluşuyor. İşte onu elde tut seti içeriği;

  • Onu Elde Tut: Setin ana kitabı olan Onu Elde Tut, 75 sayfadan oluşuyor. O’nun sana hayranlığını arttırmanın, onu kendini daha fazla aşık etmenin, cazibeni arttırmanın ve o’nunla aranızda sağlam bir bağ oluşturabilmenin sırları bu kitapta seni bekliyor.
  • BONUS 1 – Çember İhlali: Kitap 30 sayfadan oluşuyor. İlişkilerdeki neredeyse tüm sorunların ana kaynağı olan çember ihlali o’nu kendine bağlayabilmen ve o’nun gözünde huzur veren kadın olabilmen için yol göstericin olacak.
  • BONUS 2 – O’nla Doğru İletişim & Sorun Çözme Yolları: Kitap 30 sayfadan oluşuyor. İletişim sorunlar, ilişkileri bitirmektedir. O’nla doğru iletişim kitabı ile beraber doğru iletişimi, ilişkideki kriz anlarını yönetmeyi, sorunlar karşısında sergilemen gereken tutumları ve de çok daha fazlasını öğreneceksin.
  • BONUS 3 – Aşk Biletleri & Aşk Hayatına Renk Kat: Bu kitapta diğer iki bonus kitap gibi 30 sayfadan oluşuyor. Aşk biletleri kitabı içerisindeki eğlenceli oyunlarla aşk hayatına renk katacak. Hazır mısın?

Dijital bir ürün olma özelliği gösteren onu elde tut pdf formatında hazırlanmış bir settir. Seti satın aldığında ürünü kolayca tabletinize, telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilecek ve iki dakika içerisinde okumaya başlayabileceksin.

Ayrıca ne aldığını ne okuduğunu sen istemediğin sürece kimse bilemeyecek. Şimdi onu elde tut kitabı okuyucularının yorumlarına geçerek yazıya devam etmek istiyorum.

 

Onu Elde Tut Kitabı Okuyucu Yorumları

Bir diğer kitabınız olan O’nu Elde Et sayesinde ilişkimiz başlamıştı. O zaman O’nu Elde Et kitabını çıkarmamıştınız. İlk kitabınızdan size karşı oluşan güvenimle bu kitabınızı da aldım. İyi ki almışım. Galiba siz olmadan yapamayacağım ben J Sırada hangi kitap var?
Çiğdem(23)

Çok yararlı bilgiler var kitabınızda. Çok fazla açıklamaya yapmaya gerek yok. Emeğinize sağlık. Biz de ise günler ilerledikçe ilişkimizde ilerliyor. Selamlar… 
Gözde(28)

Çember İhlalini kitabınız sayesinde öğrendim. Meğerse ne kadar fazla yapıyormuşum bilinçsizce. İş yerimde kızlarla en sık konuştuğumuz konu bu, bu aralar… Ellerinize sağlık.
Elif(34)

13 yıldır evliyim. Eşim 4. yılımızdan sonra beni 3 farklı kadınla aldattı. Çok sevdiğimden ayrılamadım. Kitabı okurken aklıma hep bu 13 senede yaşanan olaylar geldi. Keşke evlendiğim ilk yıllarda var olsaydınız da bunları yaşamasaydım ama gelişme gösterdiğimi söylemeliyim. Çok iyi bir iş çıkarmışsınız.
Filiz(43)

Onu Elde Tut Pdf İndir

Eğer onu elde tut pdf indir işlemi gerçekleştirmek istiyorsan ürünü satın alman gerekiyor. Ürünün ücretsiz yollardan dağıtımının yapılması ve izinsiz çoğaltılması yasaktır. Yazar bu konuda kitabının yasal yollarla güvence altına aldığını ve illegal hareket edenleri ciddi hukuki yaptırımların beklediğini hatırlatıyor.

KDV dahil 129 TL olan onu elde tut kitabı satın al işlemi için ürünün resmi web sitesini ziyaret etmelisin. Aşağıdaki bağlantıdan kitabın web sayfasına erişebilirsin.

İncelemek İçin Tıklayın: Onu Elde Tut Pdf