Sevdiğini Geri Getirme Duası ile Sevdiğin Erkeği Geri Kazanmak

“Sevdiğini geri getirme duası” edip eski sevgiliyi geri döndürme yolları arayan hem cinslerime söylemek istediğim çok önemli şeyler var. Bu söyleyeceklerim belki de aklındaki tüm düşünceleri tam tersine çevirecek. Sana eski sevgiliyi geri döndürme konusunda farklı bir bakış açısı kazandıracak.

İlk olarak yaşadığın ayrılığa çözüm olacak bir dua arayışında olmanı gerçekten çok iyi anlıyorum. Hayatımın erkeği dediğim adamı kaybettiğimde hayatıma nasıl devam edeceğimi, onsuz nasıl yaşayacağımı düşünemiyordum. Hayatın artık anlamını yitirdiğini düşünüyordum.

Sevgilim, biriciğim, hayatımın erkeği atık benim ellerimi tutmuyordu. Bir daha asla ellerimizin kavuşamayacağını biliyordum. Çünkü gerçekten ilişkimiz çok acı bir şekilde mahvolmuştu. O zamanlar bana yol gösterecek bir kılavuz yoktu.

Ben de sevdiğini geri getirme duası arıyordum. Fakat böyle bir şey yoktu. Tek başıma ayrılıkla mücadele etmeye çalışıyordum sonunda da o erkeği unutmak zorunda kaldım. Eski sevgiliyi geri döndürme konusunda başarısız oldum.

Aradan yıllar geçti bir gün bir kitapla karşılaştım. Yıllar önce yaşadığım problemin çözüm kaynağı olduğunu iddia ediyordu. Böyle büyük bir problemi tek bir kitap nasıl çözebilir ki? diye düşündüm. Açıkçası bana pek bir faydası olacağına inanmamıştım. Ta ki içindekileri okuyup yıllar önce kaybettiğim sevgilimin tekrar elimi tuttuğuna şahit olana kadar.

Nasıl olmuştu da yıllar sonra bana dönmüştü? Cevabı düşündüm ve buldum. Tabi ki sadece bir kitapla olacak iş değildi bu… Yıllar içinde öğrendiklerimi uygulayarak, tecrübeler kazanarak çekici bir kadın olmuştum, kendimi değiştirmiştim. Fakat erkekleri elde etme ve kendine bağlama sanatı kitabı hayatımı değiştirmem için ilk adımı atmamı sağlamıştı.

O nedenle bu tavsiyem oldukça işine yarayablir. Şu anda sevdiğini geri getirme duası arayışında olduğunu biliyorum. Kısa yoldan hayatının erkeğini geri döndürmek istiyorsun. Sana üzülerek söylemeliyim ki böyle bir yol yok. Eğer olsaydı senden önce ben bulmuş olurdum.

Seni eski sevgiliyi geri döndürme konusunda başarıya ulaştıracak 3 teknik vereceğim.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme İçin 3 Teknik

  • Başka bir erkekle çıkmaya başla! sevdiğini geri getirme duası var mı

Başka bir erkekle çıkmanın giden sevgiliyi geri döndürmek için ne gibi bir faydası olabilir ki? diye düşünüyor olabilirsin. Ama sana erkeklerin en zayıf noktasını açıklamak istiyorum:

Erkekler eski çıktıkları kızın ellerini başka bir erkeğin tuttuğunu öğrenince çıldırır. Erkekler maymun iştahlıdır. Başka bir kızla çıkıyor olsa bile, senin yeni bir ilişkiye başladığını öğrendiğinde içindeki kıskançlık duygusu depreşmeye başlayacaktır.

İsterler ki her kadının kalbi onlara ait olsun, her kadın onları sevsin, ayrıldıktan sonra bile onları düşünsün, onlar için ağlasın, zırlasın.

Bizi sanki yıllarca onları bekleyecek kadar zayıfmışız gibi görüyorlar. Halbuki biz oldukça güçlüyüz. En önemlisi çok gururluyuz.

Kendi adıma söyleyeyim, bir erkek beni terk ettiği zaman hemen yeni bir erkekle çıkmaya başlarım. Bir süre sonra da beni terk eden adamı sürüm sürüm süründürürüm. Bir erkek yanlış bir davranış yaptıysa mutlaka cezasını bulmalı. Ama geri döndüğünde hala onu seviyorsam cezasını çektirdikten sonra kaldığım yerden devam ederim. Günahlarının bedelini ödedikten sonra onu affedebilirim.

Çünkü bana geri dönmek için haftalarca hatta aylarca peşimde koşuyorsa demek ki o da beni gerçekten seviyor diye düşünürüm.

Burada sana önemli bir sır vereyim: “Erkekler aşık olduklarını bizi kaybettiklerinde anlarlar.”. Bunu da aklının bir köşesinde bulundurmanı tavsiye ederim.

  • Hemen bir spor salonuna yazıl!

Güzel, dolgun vücut hatlarına sahip olmak seni olduğundan bambaşka bir konuma sokar. En önemlisi çevrendeki erkeklerin deli gibi peşinden koştuklarını görünce özgüvenin zirveye vuracak. Düşünsene sana çıkma teklifi eden bir sürü erkek var. O zaman kendine çok daha fazla güvenmeye başlamaz mıydın?

Sadece 1 dakikalığına hayal kurmanı istiyorum.  Spor salonuna gitmişsin, sürekli olarak kendine bakmışsın, beslenmene dikkat etmişsin. Artık çok çekici bir kadınsın.

Yolda yürürken saçlarını savuruyorsun ve onlarca erkek mest oluyor. Senin onlara ufak bir bakış atman için dünyalarını verirler. O anı gözlerinde net olarak canlandırabiliyor musun?

Ne kadar özgüvenli, ne kadar çekici bir kadın olduğunu hissedebiliyor musun?

İşte bu hayalleri gerçeğe döndürebilmek için bu konuya oldukça dikkat etmen gerekiyor.

  • Yeni sosyal ortamlara girmeye başla!

Bir ayrılık sonrasında farklı sosyal ortamlar içinde bulunarak yeni insanlarla tanışmak, yeni arkadaşlıklar edinmek; hayata yeniden tutunabilmek için sana tahmin edemeyeceğin kadar fayda saplayacaktır. Yenilikler hayatın her döneminde olmalıdır. İnsan bazen bunalır. Bazen sıkılır. Bazen daralır.

Hele ki biz kadınlar… Hayatın stresinden erkeklere göre çok daha fazla etkileniriz. Farklı hobilerin farklı ortamların içine girdikç
e kısılıp kaldığımız stres ve mutsuzluk çemberinden kurtulmaya başlarız.

Kabul etmeliyiz ki bizler narin, hassas varlıklarız. Allah’ın erkekler için gönderdiği lütuflarız. Yemekleri biz yaparız, çocuklara biz bakarız, evi biz çekip çeviririz. Bunun için her şeyin en güzelini hak ediyoruz.

Bence sen de benim eskiden yaptığım gibi, sevdiğini geri getirme duası etmek yerine kendini geliştirmeye, daha güzel bir vücuda sahip olmaya ve daha bakımlı olmaya başlamalısın. Seninle hemen uygulamaya başlayabileceğin çok önemli 3 kuralı paylaştım.

Yazının başında eski sevgiliyi geri döndürme yolları aramaktan kurtulmana yardımcı olacak bir kitaptan bahsetmiştim. Ben sana çok şey katacağını düşünüyorum.

İçeriğinin ne olduğunu merak ediyorsan Erkekleri Elde Etme ve Kendine Bağlama Sanatı kitabını inceleyebilirsin. İstersen yazılarımı takip etmeye devam edebilir istersen çok daha fazla bilgiye kitap sayesinde çabucak ulaşabilirsin. Bu seçimi sana bırakıyorum.

İncelemeni İstediğim 2. Kitap: Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Kitabı

İncelemeni İstediğim 3. Kitap: Kocanın Kalbine Gir Kitabı

İncelemeni İstediğim 4. Kitap: Yürüyen Özgüven

İncelemeni İstediğim 5. Kitap: Güzellik İksiri

Benim amacım seni içinde bulunduğun mutsuzluk duygusundan hızlı bir şekilde kurtarıp sevdiğin erkeği elde etmeni sağlamak. Sonuçta ben de bu yollardan geçmiş bir kadınım. Ben de bu acıları fazlasıyla tattım. Ama senden bir farkım var ki hayatımın bir döneminde bu problemin çözüm yolunu keşfettim. Sevdiğini geri getirme duası aramayı bırak. Git ve sevdiğin erkeği geri kazan.

Tekrar görüşene kadar kendine dikkat et…

 Benzer Konular: