Sosyal Ortamda Kadınları Etkilemenin Yolları Nelerdir?

Sosyal ortamda kadınları etkilemenin yolları konusu biz erkekler için can alıcı bir konu. Hepimiz her gün öyle ya da böyle bir sürü sosyal ortamın içine dahil oluyoruz. Yeni insanlarla sohbet etmek onlarla tanışmak durumunda kalıyoruz. Tabi ki karşımıza ilgimizi çeken güzel kadınlar da çıkıyor.

Bu güzel kadınlarla tanışmak ve onları etkilemek istiyoruz. Fakat bir şey bizi durduruyor. Bizi durduran şey nedir? İçimizdeki reddedilme ve onaylanmama korkusu. Erkeklerin sosyal ortam içindeki güzel kadınlara yaklaşmasına engel olan en önemli şey budur.

Ya tanışmak istediğimiz kadın bizi terslerse? Ya bizden etkilenmezse? “Sosyal ortamda kadınları etkilemenin yolları” başlıklı makalemizde bu konuları detaylıca açıklayacağız. Hazırsan başlayalım.

Sosyal Ortamda Kızlarla Tanışmak İçin Ne Yapmalıyım?

Sosyal ortamda beğendiğin bir kızla tanışmak, diğer ortamlarda beğendiğin bir kızla tanışmak ile kıyaslanırsa oldukça kolay. Çünkü okulda ya da iş yerinde yaklaşmak istediğin bir kadına “Merhaba” dediğinde sana karşılık vermeme ihtimali neredeyse sıfır.

Tabi ki daha önceden seni sima olarak tanıyorsa. Çünkü kadınlar daha önceden sima olarak da olsa tanıdıkları bir erkeği asla reddetmez. Aslında sosyal ortam içinde hiçbir kadın selam verdiğin zaman seni reddetmez. Çünkü adı üstünde buralar sosyal ortam.

Okulda, iş yerinde ya da bir kurs ortamında hoşlandığın güzel kadınlara yaklaşmak için şu şekilde giriş cümleleri kullanabilirsin:

Üniversitede daha önce gördüğün bir kızla tanışmak için:

“Merhaba, seni daha önce bizim sınıfta görmüştüm. Sende matematik dersi alıyorsun değil mi? Biz seninle aynı dönemde miyiz?”

İş yerinde gördüğün bir kızla tanışmak için:

“Merhaba, nasılsın? Seni birkaç gündür sürekli olarak görüyorum. Sen hangi departmanda çalışıyorsun? Merak ettim doğrusu.”

Kurs ortamında gördüğün bir kızla tanışmak için:

“Merhaba, sen kaç aydır bu kursa geliyorsun? Senden birkaç bilgi almak istiyorum. Sence bu kursa kaç ay daha devam edersem bu alanda başarılı biri olurum?”

Alan adlarını kurs çeşidine göre doldur. Enstrüman kursuna gidiyorsan “Kaç ay sonra iyi bir baterist ya da gitarist olabilirim?” tarzında bir soru sorabilirsin.

Sosyal Ortamda Beğendiğim Kadınları Nasıl Etkilerim?

Sosyal ortamda kadınları etkilemenin yolları hususunda başarılı olmak istiyorsan birkaç ince ayrıntıyı bilmende fayda var. Nedir bunlar?

1) Sosyal ortam içindeki güzel kadınlar, başka kadınların da beğendiği erkekleri çekici bulur. Güzel bir kadının seninle ilişki yaşamayı arzulaması için seninle ilgilenen başka kadınların da olduğunu görmesi çok önemlidir. Kadınlar kıskançtır. Seninle arkadaşça da olsa ilgilenen kadınları gördükçe içindeki kıskançlık kıvılcımı alev almaya başlayacaktır. Kıskançlık kıvılcımı alev alırsa içindeki arzular uyanır. Kadın seni arzulamaya başlar.

2) Beğendiğin bir kadınla tanışırken ya da onunla konuşurken kendinden emin ve özgüvenli bir şekilde konuşmalısın. Kadın seninle konuşurken içindeki özgüven duygusunu hissetmeli. Kadınlar kendine güvenen erkekleri çekici bulur. Kendine güvenen erkeklerle ilişki yaşamak ister.

Bunun için zihnine şu düşünceyi yerleştirmelisin:

“Sen konuşurken kadının seni onaylayıp onaylamayacağını ya da seni reddedip reddetmeyeceğini düşünmene gerek yok. Çünkü sen oldukça özgüvenli ve çekici bir erkeksin. Karşındaki kadın seni etkilemeye çalışmalı. O senin peşinden koşmalı.”

Bu düşünce yapısına sahip olduğunda kadınları mıknatıs gibi çekmeye başlayacaksın.

Sosyal Ortamda Kadınları Etkilemenin Yolları Konusunda Kitap Tavsiyesi:

Sosyal ortamda beğendiğin bir kızla tanışmak ve o kızı etkilemek için ihtiyacın olan tüm bilgileri içeren harika bir kaynak piyasaya çıktı. Bu kitabı bulduğun için kendini şanslı saymalısın. Kadın-erkek ilişkileri konusunda piyasadaki diğer kitapların hepsini solladığını gönül rahatlığıyla söyleyebilirim. İlişkilerinin ardında yatan psikolojiyi anlatan bu kaynağın ismi:

Kızla Tanışma Eğitim Seti

kizla-tanisma-egitim-seti

Sosyal ortamda kadınları etkilemenin yolları konusunu detaylıca açıkladığımıza göre artık makalemizi sonlandırabiliriz.

Tekrar görüşene kadar kendine iyi bak…

Benzer Konular: