Yataktaki Kraliçe PDF Kitabı Hakkında Bilinmeyenler

“Yataktaki Kraliçe PDF Kitabı” son zamanlarda kadınlar arasında oldukça popüler bir hale geldi. Özellikle de evli olup kocasını mutlu etmek isteyen ve sevgilisine yatakta farklı hazlar yaşatmak isteyen kadınlar tarafından…

Şunu unutma ki, bir erkeği yatakta mutlu edemiyorsan, onun ihtiyaçlarını tam olarak gideremiyorsan senden gitmesi yakındır. Buna hazır ol!

Yatakta bir erkeğin nasıl tatmin edileceğini bilmiyor musun?

Erkeğin hassas bölgelerine odaklanarak ona farklı hazlar yaşatma konusunda yeterli bilgiye sahip değil misin?

Cinsel ilişki konusunda kendini yetersiz mi hissediyorsun?

Erkeğinin seninle doymayıp başka kadınlara gittiğinden mi şüpheleniyorsun?

O Zaman Bu Yazı Tam Sana Göre!

Tüm dikkatini buraya ver ve yazımızı dikkatlice okumaya başla!

Yataktaki Kraliçe Kitabında Tam Olarak Ne Anlatılıyor?

Sibel Savaş tarafından kaleme alınan kitapta yatakta kendini bir kraliçe gibi hissetmek isteyen kadınlara çok özel bilgiler veriliyor. Erkeği baştan çıkarmak için gizli teknikler ve seks sırasında erkeği etkilemek için kullanabileceğin 10 etkili yöntem okuman için seni bekliyor.

Tutkulu bir öpüşmenin nasıl olması gerektiği, önsevişmeyi alevlendirmek için neler yapabileceğin, erkeklerin zevk konusunda hassas bölgeleri ve oral seksle ilgili daha önce hiç duymadığın bilgiler veriliyor.

Handjob, kamasutra pozisyonları, yüksek haz veren cinsel pozisyonlar ve anal seks hakkında mutlaka bilmen gereken bilgiler yer alıyor.

Erkeğin üzerinde afrodizyak etkisi yaratacak gıdalarla birlikte senin libidonu artırmaya yönelik tavsiyeler de yine seni bekliyor.

Sadece kelimeleri kullanarak erkeği nasıl azdırabileceğini de yine Yataktaki Kraliçe kitabında öğreneceksin.

 

3 Adet Bonus da Yataktaki Kraliçe Kitabıyla Birlikte Hediye!

 

1. Bonus Kitapçık: Seks Çeşitleri, Özel Kıyafet ve Aksesuarlar:

Bu kitapçıkta cinsel ilişki konusunda ufkunu açacak bilgiler anlatılıyor. İnsanların konuşmaktan utandığı cinsel fanteziler, kıyafetler ve oyuncaklar hakkında bilgiler veriliyor.

Erkeğinin seninle sevişmek için yeterince arzulu olmadığını düşünüyorsan onun seks gerçekliğinin arkasında yatan özel şeyleri bilmiyor olabilirsin.

Her erkeğin cinsel fantezileri, sekse bakış açısı farklıdır. Onun fantezilerini özel kıyafetler yardımıyla harekete geçirebilirsen seninle birlikte olmaktan çok daha keyif almaya başladığını fark edeceksin.

Onun fantezilerine kulak ver ver gereken neyse yap.

2. Bonus Kitapçık: Genital ve Cinsel Sağlık Tavsiyeleri:

Cinsellik insanın hayat kalitesini etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Güzel bir partnerle düzenli olarak yapılan cinsel ilişki insanı çok daha mutlu biri yapar.

Fakat cinsel ilişkinin bazı riskleri vardır. Partnerini doğru seçmeyip, dikkatli olmazsan cinsel hastalıklar senin için tehdit oluşturabilir.

Cinsel hastalıklardan korunmanın yolunu bu kitapçıkta öğreneceksin.

Yazarın sana bir sürprizi daha var! Vajinal spor yaparak vajinanın nasıl sıkılaştırabileceğine dair egzersizler seni bekliyor. Yatakta bir Tanrıça gibi olmanı sağlayacak güzel bir vajinaya sahip olacaksın.

3. Bonus Kitapçık: Aşk Kuponları:

Erkeğinle renkli bir cinsel hayata sahip olmak istiyorsan seks sürecine biraz oyun katmak işleri kolaylaştıracaktır. Oyuncu olarak erkeği şaşırtabilir, içindeki güçlü arzuları harekete geçirebilirsin.

Oyun derken neyi kastediyorum?

Seksi haftalık yapılan bir rutin haline dönüştürme. Hiç beklemediği bir anda onu tahrik et ve yatağa çek. Hatta ev dışında da onunla birlikte olmak için öneride bulun. Ama bu konuda tabi ki dikkatli olmalısın.

Çok da gaza gelme. 🙂

Yataktaki Kraliçe PDF Kitabını İndir!

Yataktaki kraliçe kitabı pdf formatında yazılmış bir e-kitaptır. Bilgisayara ya da cep telefonuna indirilerek okunur. Lisanslı olarak kitabı indirmek istersen buraya tıklayabilirsin!

Yatağının kraliçesi olmaya HAZIR MISIN?

Kitabı İncelemek İçin Tıkla