Yolda Yürüyen Kadınları Etkilemek Mümkün mü?

Yolda yürüyen kadınları etkilemek dışarıdan bakıldığında imkansız gibi görünüyor olabilir. Çünkü daha önce hiç böyle bir durumla karşılaşmadık. Kadınlarla erkekler okulda, iş yerinde veya kurs ortamlarında tanışır. Bu şekilde öğrendik öyle değil mi? Ama sandığının aksine sokakta da kadınlarla tanışılabiliyor. Bunu sen de yapabilirsin. Sadece kafa yapını biraz değiştirmelisin.

Şunu unutmamalısın ki ne yapıp ne yapamayacağımızı kafamızdaki düşünceler belirler. Sen çok karizmatik ve çekici bir erkek olabilirsin. Ama sokakta kadınlarla tanışılabileceğine inanmıyorsan ne kadar yakışıklı ya da ne kadar karizmatik olursan ol dışarıda yürüyen kadınlarla tanışamayacaksın demektir.

Algında var olmayan bir şey nasıl gerçekleşebilir ki? Sokakta kadınları etkilemek diye bir şeyin olabileceğini kabul etmelisin. Kabul edersen gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Sokakta Kadınları Etkilemek İçin Ne Yapmalıyım?

Sokakta kadınları etkilemek aslına bakarsan oldukça zor. Çünkü dışarıda bir kadınla tanışmak istediğinde ona direk olarak ilgini belli etmiş oluyorsun. Burada kadına büyük bir avantaj veriyorsun. Olaya kızın açısından bakacak olursak;

Kız daha önce seni hiç görmediği için afallıyor. Sen kimsin? Nereden çıktın böyle? tarzında düşünüyor. Kısacası olaya dezavantajlı olarak başlıyorsun.

Bu alanda başarı sağlamak istiyorsan zorlu bir süreç seni bekliyor. Yolda yürüyen kadınları etkilemek istiyorsan kendini birçok alanda geliştirmelisin.

Yolda Yürüyen Kadınları Etkilemek İçin Kendini Geliştirmen Gereken Alanlar

1) Beden Dili: Bir kızla tanışmak istediğinde seni değerlendiği ilk kategori beden dilidir. Daha ağzını bile açmadın ve seni karşısında gördü. Direk olarak beden dili sinyallerine bakar.

Özgüven, alfalık, hükmedicilik, karizmatiklik özelliklerini taşıyor musun? diye… Kadınlar bu özellikleri erkeğin beden dilinden anlayabilir. Bu yüzden beden dilini geliştirmek istiyorsan önce kafandaki düşünceleri değiştirmelisin.

Kendini değersiz, güzel kadınlar için yetersiz görüyorsan kendini değerli ve yeterli görmeye, kendini başarısız görüyorsan başarılı görmeye, kendini bir sümsük gibi görüyorsan artık karizmatik bir erkek gibi görmeye başlamalısın.

Bunları yaptığın zaman beden dilin kızın etkileneceği bir hale gelecek.

2) Konuşma Tarzı: Sokakta hoşlandığın kızı durdurdun. Ona bir şeyler söyleyeceksin. İşte ağzından çıkan ilk cümleler çok önemli. Cümlelerin yanında senin konuşma tarzın kat kat daha önemli. Yolda “kadınları etkilemek” istiyorsan konuşma tarzında bazı farklılıklar yaratmalısın.

Kızla kendinden emin bir şekilde konuşmalısın. Hafifçe gülümse, sesini gürleştir ve biraz tonlama yap.

“Pardon! Seni durdurdum ama, içimden bir ses gelip sana kendimi tanıtmam gerektiğini söyledi. Ben Berkecan!”

Deyip elini uzat. Kız burada özgüveninden etkilenecek. Eğer etkilenmiyorsa zaten salla gitsin. Başka bir kızla tanış. Seni hak etmemiş demektir.

Yolda Yürüyen Kadınları Etkilemek İçin Kitap Tavsiyesi:

Dışarıda kadınları etkilemek için yapman gerekenleri öğrenebileceğin harika bir kitap tavsiye edebilirim. Bu kitap sayesinde sadece sokakta değil her ortamda kadınları etkilemeyi öğreneceksin.

İçindeki binlerce, profesyonelce verilmiş bilgiden hemen faydalanmaya başlamanı tavsiye ediyorum. Yolda yürüyen kadınlarla tanışmak için ihtiyacın olacak en etkili sırları bu kitap setinde anlatılıyor. Vakit kaybetmeden kitap setini okumaya başlamanı tavsiye ederim.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Oku!

kizla-tanisma-egitim-seti

İkinci Tavsiyem: Kadın Avcısıkadın avcısı kitabı

Kadın Avcısı kitap setini de okumanı tavsiye ederim. Çünkü yolda yürüyen kadınları etkileme konusu bu kitapta da detaylıca anlatılmıştır. Dilersen bir göz atabilirsin.

Kadınların gizli dünyasına açılan kapıları Kadın Avcısı kitap setiyle aralayabilirsin.

Kadın Avcısı Kitap Setini İncelemek İçin Tıkla!

Benzer Konular: